درباره ما

درباره

البرز سینما

بدانید

درباره البرز سینما

شرکت تولیدی البرز سینما با تمرکز بر تولید محصولات اداری و تجهیز کامل سالن‌های همایش و آمفی تئاتر با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و متخصصین کارآمد صنعت مبلمان، در رشته تولید و طراح دکوراسیون داخلی با بکارگیری کادر مجرب در بخش‌های فروش و طراحی، فعالیت خود را با اجرای چندین پروژه در تمام استان‌های کشور آغاز نموده است . این شرکت جایگاه ممتاز خود را نوآوری در رعایت اصول ارگونومی در راستای نیاز خواسته‌های مشتری بنا نهاده است .

البرز سینما از بدو تاسیس با جذب و بهره‌مندی از توان متخصصان حرفه‌ای، مجموعه‌ای منسجم و متمرکز تحقیقاتی را جهت تولید عرضه بهترین محصولات میز و صندلی اداری رضایت‌مندی مشتریان را سرلوه خود قرارداده است.

ماحصل آن اجرای ۸۰۰ سالن آمفی تئاتر در اقصی نقاط ایران و خارج از کشور می‌باشد. از آنجایی که ارتقاء کیفیت هیچ محصولی بدون اخذ میزان رضایتمندی مشتریان ممکن نمی‌شود، واحد خدمات پس از فروش این شرکت صندلی‌های تولیدی خود را با ۵ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش عرضه می‌نماید.

تمامی تلاش همکاران ما در این شرکت این است که با استفاده از امکانات فوق بتوانند الگویی جهت استفاده از تگنولوژی روز، بالا بردن کیفیت، رعایت استاندارد‌های روز دنیا و در نهایت باعث آسودگی خاطر مشتریان و کارفرمایان محترم باشد . امید است یاری دهنده دستان پرتلاش شما باشیم.

تولید میز کنفرانس
تجهیز سالن آمفی تئاتر

در این مجموعه محصولاتی چون انواع میز و صندلی اداری، صندلی آمفی تئاتر و انواع میز کنفرانس تولید و عرضه می‌شود.

 

همچنین با خدماتی چون تجهیز سالن آمفی تئاتر نیز در خدمت شما هستیم. خرید حضوری از ما در کنار مشاوره رایگان به نحوه انتخاب و تجهیز دکوراسیون داخلی شما قوت می‌بخشد.

همچنین با خرید امن غیر حضوری و آنلاین تجهیزات اداری با تضمین مرجوعی و ضمانت کالا در کنار شما هستیم.

با البرز سینما می‌توانید هر ایده ای را به واقعیت تبدیل کنید. ما اینجا هستیم تا به شما بهترین خدمات را ارائه دهیم و همه تلاش این مجموعه جلب رضایت مشتریان گرامی است. مشتریان عزیز بسیار مفتخریم که توانسته‌ایم اعتماد شمارا جلب کنیم.