صندلی آمفی تئاتر چیست؟

صندلی آمفی تئاتر نوعی صندلی تاشو است. که با عنوان صندلی سینمایی یا صندلی سالن همایش نیز شناخته می شود. این صندلی با کف تاشو و امکانات راحتی، مناسب برای سالن های آمفی تئاتر و سینما می باشد.

در واقع صندلی آمفی تئاتر یکی از اصلی ترین اجزای سالن تئاتر که کیفیت این نوع صندلی ها نیز بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند.

زیرا اگر صندلی همایش با کیفیت مناسب نباشد. بعد از مدتی ظاهر سالن تئاتر، سالن سینما و یا سالن همایش ظاهر زیبا و مناسبی نخواهد داشت. که در صورت خرابی و نا زیبایی هزینه تعویض و جا به جایی آن بسیار قابل توجه خواهد بود. صندلی آمفی تئاتر به صورت دسته مشترک و به صورت نصب شده روی کف سالن می باشد.

اگر قصد تعویض و جا به جایی صندلی که ایراد داشته باشد را دارید. باید اتصالات صندلی آمفی تئاتر که به وسیله رول پلاک و یا رول بلت صورت گرفته باز شود.

این مسئله باعث می شود جای پیچ ها روی کف زمین مشخص باشد. به همین دلیل بهتر است. در زمان خرید صندلی همایش نهایت دقت را داشته باشیم. تا از این مشکلات جلوگیری شود.

در حال حاضر صندلی آمفی تئاتر یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت پارس نگاران البرز سینما می باشد. یکی از عوامل اصلی و اساسی در جلوه و شکوه یک سالن سینما صندلی‌های سالنی می‌باشد. یک صندلی زمانی مناسب است. که مانع خستگی و بی‌حوصلگی افراد از نشستن در سالن شود.

معرفی صندلی آمفی تئاتر

همانطور که می‌دانید صندلی آمفی تئاتر یکی از اصلی ترین اجزای سالن تئاتر که کیفیت این نوع صندلی ها نیز بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند. زیرا اگر صندلی همایش با کیفیت مناسب نباشد. بعد از مدتی ظاهر سالن تئاتر، سالن سینما و یا سالن همایش ظاهر زیبا و مناسبی نخواهد داشت. در صورت خرابی و نا زیبایی هزینه تعویض و جا به جایی آن بسیار قابل توجه خواهد بود.

زیرا صندلی سینمایی به صورت دسته مشترک و به صورت نصب شده روی کف سالن می باشد. اگر قصد تعویض و جا به جایی صندلی که ایراد داشته باشد. باید اتصالات صندلی آمفی تئاتر که به وسیله رول پلاک و یا رول بلت صورت گرفته باز شود. که این مسئله باعث می شود.

جای پیچ ها روی کف زمین مشخص باشد. به همین دلیل بهتر است در زمان خرید صندلی سینمایی نهایت دقت را داشته باشیم. تا از این مشکلات جلوگیری شود.

صندلی همایش مناسب صندلی ای است. که دارای فوم سرد با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، پارچه درجه مناسب و درجه یک و پروفیل مناسب و استراکچر (structure) قوی استفاده شود.

شرکت پارس نگاران البرز سینما در تمامی قطعات استفاده شده در صندلی آمفی تئاتر، صندلی همایش و صندلی سینمایی از بهترین مواد اولیه و مواد درجه یک بهره گرفته است.

صندلی آمفی تئاتر و صندلی تاشو سینمایی

هم اکنون صندلی آمفی تئاتر و طراحی دکوراسیون اداری و تولید انواع صندلی تاشو سینمایی در شرکت البرز سینما انجام می‌شود.
صندلی آمفی تئاتری تخصص ما طراحی و ساخت و تجهیز سالن‌های آمفی تئاتر و تولید صندلی‌های تاشو سینمایی اداری و صندلی سینمایی و هرگونه صندلی همایشی دیگر است.

در فضاهایی که ممکن است در آنها مباحث آموزشی برگزار شود. می‌توان از صندلی‌های دسته تحریردار استفاده نمود. این صندلی‌ها مجهز به دسته‌ای مخصوص برای قرار دادن لوازم تحریر و موارد مشابه هستند. صندلی همایش دسته تحریردار دارای مکانیزمی خاص هستند. به این شکل که در صورت عدم نیاز به دسته تحریر آنرا جمع کرده و داخل دسته صندلی مخفی می‌نماید. در زمان نیاز می‌توان آنرا باز کرده و استفاده نمود. اما در سالن‌های سینما تماشاگران بعضا مواد خوراکی و نوشیدنی همراه دارند. لذا صندلی سالن‌های سینما بعضا مجهز به جای نوشیدنی روی دسته خود هستند. تا حضار بتوانند از آن برای قرار دادن وسایل خود استفاده نمایند.

ما در پارس نگاران البرز سینما به ساختمان شما جان می دهیم. و اهداف شما را تحقق می دهیم. ما در البرز سینما به تولید انواع صندلی آمفی تئاتر، صندلی همایشی، صندلی سینمایی و صندلی کنفرانس می پردازیم.

بهترین قیمت صندلی آمفی تئاتر

معمولاً اولین چیزی که در بدو ورود به سالن آمفی تئاتر مورد توجه قرار می‌گیرد. صندلی‌ آمفی تئاتر این سالن است. چراکه تحمل کسالت بار صندلی نامناسب در طول اجرای نمایش یکی از بدترین تجربه‌های تماشاگران است.

نوع طراحی، چیدمان و رنگ صندلی‌ها می‌تواند در جذابیت بصری و راحتی آن تأثیرگذار باشد. و تماشاگران را راغب کند. برای تماشای برنامه‌های بعدی نیز دوباره به آن محل مراجعه کنند.

در هنگام طراحی صندلی آمفی تئاتر باید به نوع پارچه، نوع نشیمن، دسته‌ها و فوم استفاده شده در صندلی، پشتی و ارتفاع آن، پایه‌ها و رنگ آن و دیگر مسائل جزئی‌تر دقت کرد.

برای اینکه به بهترین قیمت صندلی آمفی تئاتر دست پیدا کنید. این نکته بسیار حائز اهمیت است. که علاوه بر قیمت به کیفیت نیز توجه کنید. با توجه به اینکه در تولید انواع صندلی از مواد گوناگون استفاده می شود. جنس مواد در قیمت تمام شده بسیار نقش دارد نیاز است. تا در هنگام پذیرش قیمت صندلی به اصل حداقل کیفیت مورد انتظار توجه داشته باشید.

شرکت پارس نگاران البرز سینما در تمامی قطعات استفاده شده در تولید انواع صندلی آمفی تئاتر، صندلی همایش، صندلی سینمایی و صندلی سینمایی از بهترین مواد اولیه و مواد درجه یک بهره گرفته است.

صندلی سینمایی

صندلی سینمایی یکی از اصلی ترین اجزای سالن تئاتر که کیفیت این نوع صندلی ها نیز بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند. زیرا اگر صندلی های سینمایی با کیفیت مناسب نباشد. بعد از مدتی ظاهر سالن تئاتر، سالن سینما و یا سالن همایش ظاهر زیبا و مناسبی نخواهد داشت. که در صورت خرابی و نا زیبایی هزینه تعویض و جا به جایی آن بسیار قابل توجه خواهد بود.

زیرا صندلی سالن آمفی تئاتر به صورت دسته مشترک و به صورت نصب شده روی کف سالن می باشد. اگر قصد تعویض و جا به جایی صندلی که ایراد داشته باشد. باید اتصالات صندلی آمفی تئاتر که به وسیله رول پلاک و یا رول بلت صورت گرفته باز شود. که این مسئله باعث می شود. جای پیچ ها روی کف زمین مشخص باشد. به همین دلیل بهتر است. در زمان خرید صندلی سینمایی نهایت دقت را داشته باشیم. تا از این مشکلات جلوگیری شود.

در واقع صندلی سالن همایش مناسب صندلی است. که دارای فوم سرد با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، پارچه درجه مناسب و درجه یک و پروفیل مناسب و استراکچر (structure) قوی استفاده شود.

شرکت پارس نگاران البرز سینما در تمامی قطعات استفاده شده در صندلی کنفرانسی ، صندلی همایش و صندلی سینمایی از بهترین مواد اولیه و مواد درجه یک بهره گرفته است.

فروش صندلی سینمایی ارزان

شرکت پارس نگاران البرز سینما تولید انواع صندلی با طرح‌ها و قیمت‌های مختلف به بازار عرضه می‌نماید. تیم البرز سینما تولیدکننده انواع صندلی اداری، صندلی سینمایی، صندلی کنفرانس صندلی آمفی تئاتر می‌باشد

صندلی اداری به دلیل استفاده‌های زیاد از ملزومات مهم به شمار می رود. برخی از شرکت‌ها برای پایین آوردن هزینه‌های خود اقدام به خرید صندلی اداری ارزان می کنند. اما از این نکته غافل هستند که ممکن است. در دراز مدت به پرسنل خود آسیب جدی رسانده و سلامتی را از آنها سلب کنند. امروزه صندلی اداری ارزان همان صندلی های اداری ثابتی هستند. که در اکثر ادارات برای قسمت سالن انتظار مورد استفاده قرار می گیرد. که به دلیل نداشتن کیفیت و استانداردهای لازم و فشاری که بر مهره ها و کمر وارد می کند. نمی تواند انتخاب مناسبی برای کارمندان باشد.

پس صندلی اداری باید استانداردهای خاص خود را داشته باشد تا کارمندان در طولانی مدت احساس خستگی نکنند.

از مهم ترین خدمات البرز سینما می‌توان به تولید انواع صندلی های اداری، سینمایی، کنفرانس، آمفی تئاتر، همایش و میز کنفرانس و اداری و تجهیزات سالن آمفی تئاتر، همایش، سینمایی، کنفرانس و کانتر و تریبون اشاره نمود.

راهنمای خرید صندلی سینمایی با کیفیت

البرز سینما با در اختیار داشتن کادری مجرب پیشرو در زمینه طراحی، تولید و تجهیز سالن‌های سینمایی است.

البرز سینما می‌کوشد:
تا با مشاوره و راهنمایی جهت خرید صندلی های سالنی با کیفیت در طراحی های مدرن و پیشرفته نیاز ها و خواسته های کارفرمایان را به بهترین شکل محقق سازد.

این نوع صندلی ها شبیه به صندلی های سینمایی است.
تنها تفاوت آنها در دسته تکیه گاه آنها است. که عموما به شکل ساده تری طراحی می‌‌شود.

پس از مشخص شدن نیازها و خواسته ها، طراحی صندلی ها آغاز می‌شود. در شروع طراحی باید درباره مواد و پارچه آنها اطلاعات داشته باشید.

ساختار صندلی سینمایی

این ساختار در اجرا و پیاده سازی انواع صندلی های سینمایی و تئاتر با بالاترین دقت و کیفیت انجام می‌گیرد.

روکش صندلی 

بعد از گذشتن مدت زمان طولانی، صندلی کهنه و فرسوده می‌شود. اگر پارچه استفاده شده از جنس مرغوب نباشد.

اگر روکش آنها از جنس بی کیفیت باشد. بعد از گذشتن زمانی اندک، از شکل اصلی خود فاصله گرفته و به اصطلاح به سمت کهنه شدن و خرابی پیش می‌رود.

در شرکت پارس نگاران البرز سینما از پارچه درجه یک و ترک به سفارش مشتری استفاده می‌شود.

فوم صندلی‌های آمفی‌تئاتر

در استحکام و دوام صندلی‌ها، فوم نقش اساسی دارد. براساس استانداردها فوم به کار برده شده در ساخت آن باید از فوم سرد با دانسیه بالایی باشد.

دسته‌ها 

دسته آنها باید از جنس خوب و مرغوب تولید شود. و در برابر خط، خش و ضربه دوام زیادی داشته باشد. به این خاطر که از این صندلی‌ها به صورت مکرر استفاده می‌شود.

ویژگی صندلی آمفی تئاتر خوب

این ویژگی ها همچنین در مورد صندلیهای سالن های سینما نیز صدق می کند.

  1. مواد اولیه و کیفیت مناسب
  2. طراحی ارگونومی 
  3. دسته های مناسب
  4. روکش پارچه و چرم
  5. نمای پشتی و کفی 
  6. پایه‌ها
  7. ارتفاع 
  8. رنگ بندی 

ویژگی صندلی همایش خوب

تقاضا برای صندلی های لوکس و با کیفیت که دارای استاندارهای طراحی و پیاده سازی باشند. به سرعت در حال افزایش است.

هدف از طراحی ما این است که مخاطبان شما را خوشحال کند.
به تجربه سالها خدمت در این عرصه عرض می‌کنیم. می‌توانیم خدماتی بسیار پیشرفته در جهت تامین صندلی های مورد نیاز در محیط مد نظر شما ارائه دهیم. و در نهایت، رضایت مشتریان شما را افزایش می‌دهیم.

صندلی سالن های همایش، کنفرانس و سینما که بعضا تحت عنوان مبلمان سالن همایش، کنفرانس و سینما نیز شناخته می شوند. معمولا دارای ویژگیهای مشترک یکسانی می باشند. که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1-مکانیزم کف تاشو فنری، با اتصال به پایه توسط سیستم متحرک فنر پیچشی و جک تاخیرانداز

2-کلاف کفی از جنس ورق خمکاری شده به ضخامت حداقل ۱۵ میلیمتر

3-رنگ آمیزی قطعات فلزی از نوع پودری الکترواستاتیک

4-استفاده از فوم سرد حالت دار کف و پشت

5-روکش صندلیها از جنس پارچه یا چرم نسوز باکیفیت و مقاومت بالا در برابر نفوذ مایعات

ویژگی صندلی سینمایی خوب

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر سالن سینما، صندلی‌ سینمایی آن است. که در هنگام تجهیز سالن سینمایی می‌بایستی به آن توجه نمود. در واقع زمانی‌ که تماشاچیان از محل نشستن خود راضی نباشند. و احساس ناراحتی کنند. رضایت مناسبی از تماشای فیلم نخواهند داشت! بنابراین تولیدکنندگان صندلی‌ سینمایی همواره به دنبال اضافه‌کردن ویژگی‌های مطلوب و تازه‌ای به صندلی‌ها هستند.

ساختار صندلی سینمایی، کیفیت مواد اولیه‌ای که در ساخت آن به‌کار رفته است. جنس روکش‌ها و نحوه چیدمان نهایی صندلی‌ها در سالن از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارخانه ساخت صندلی آمفی تئاتر

هر صندلی همایش دارای استاندارد های ایمنی است. که باید به طور دقیق رعایت شوند. این استانداردها از مرحله طراحی و انتخاب متریال تا ساخت و تست نهایی باید بررسی شود. در مورد استانداردهای ایمنی باید حواستان به خود متریال‌ها نیز باشد.

ویژگی ضد اشتعال یکی از بخش های مهم افزایش ایمنی صندلی‌های همایش می باشد. پس از ساخت و تکمیل و ساخت صندلی کنفرانس نیز نیاز است. تا ضمن تست از بخش‌های متفاوت آن را مورد بررسی قرار دهید.

شرکت پارس نگاران البرز سینما با در نظر گرفتن نیاز کارفرمایان و مدیران و صاحبان مشاغل، اقدام به طراحی و تولید انواع مبلمان اداری کرده است.
برای تجهیز کردن محیط کسب و کار خود کافی است. با شماره ۰۲۶۳۴۷۱۵۰۹۵ تماس حاصل فرمایید.

کاربرد سالن در انتخاب صندلی آمفی تئاتر

کاربرد سالن در انتخاب رنگ صندلی همایشی تأثیرگذار است. اگر سالن آمفی تئاتر برای مدرسه ابتدایی طراحی می‌شود. دکوراسیون یکدست مشکی و صندلی‌های سیاه اصلاً مناسب نیست. و رنگ‌ها در فضای مدرسه باید دارای قدرت و نشاط باشند. استفاده از دکوراسیون رنگارنگ و انتخاب صندلی سینمایی به رنگ‌های شاد با کاربرد این سالن هماهنگ است.

همچنین برای تجهیز سالن آمفی تئاتری که در مسجد احداث شده و برای مراسم عزاداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. نیز نباید از رنگ صندلی قرمز و نارنجی استفاده کرد.

تاریخچه صندلی های سینمایی و آمفی تئاتر

از وقتی که بشر به گردهمایی نیاز پیدا کرد. اولین صندلی‌ های همایش و سینمایی شکل گرفتند. صندلی‌ های سینمایی و کنفرانس ابتدایی بسیار ساده بودند. و معمولاً از سنگ‌ و گل تراشیده شده ساخته می‌شدند. نمونه‌ این صندلی‌ها را می‌توانید در همایش رم و یونان باستان مشاهده کنید. در پی بیشتر شدن همایش‌ها و گردهمایی‌های بشر، صندلی‌های سالن سینما نیز پیشرفته شدند. در این دوره این صندلی‌ها بیشتر از چوب ساخته می‌شدند.

با رونق گرفتن فعالیت‌های هنری، بشر نیاز پیدا کرد. که صندلی‌ کنفرانس راحت‌تری بسازد. تا افراد بتوانند برای مدت زمان طولانی روی آن‌ها بنشینند. و نمایش یا سخنرانی را تماشا کنند. این صندلی‌ها در ابتدا بسیار ساده، ثابت و با امکانات حداقلی بودند. به مرور این صندلی‌ها تکامل یافتند، پیچیده‌تر شدند. و ویژگی‌های دیگری به آن‌ها اضافه شد.

صندلی سینما به شکل امروزی اولین بار در سال ۱۸۹۰ توسط یک طراح خلاق در اروپا ساخته شد. در ساخت این صندلی از تخته سه لایه خم شده استفاده شد. قالب این صندلی‌ها از چدن بود. روکش صندلی نیز از پارچه‌های مخمل یا چرم تهیه می‌شد. درون روکش را هم با الیاف پنبه‌ای یا الیاف نارگیل پر می‌کردند. البته طرح اولیه صندلی‌ سینمایی ارگونومیک نبود. علاوه بر این، این صندلی‌های سینمایی انحنای کمی داشتند. و برای استفاده طولانی مدت مناسب نبودند.

راهنمای خرید صندلی آمفی تئاتر

از مهمترین عوامل زیبایی یک سالن آمفی تئاتر یا سالن سینما، صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی است. علاوه بر زیبایی، راحتی، استحکام و دوام صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی جزء نکات مهم در انتخاب آن است. با توجه به آنکه در سالن های سینما و آمفی تئاتر تمامی عوامل از جمله سیستم صدا، تصویر و غیره در جهت رضایت حضار می باشد. صندلی های سینما و صندلی های آمفی تئاتر هم از مهم ترین عوامل در این خصوص به شمار می آیند.

اهمیت استفاده از صندلی آمفی تئاتر استاندارد در فضاهای سینما و همایش چند سالی است. که مورد توجه قرار گرفته است. چرا که استفاده از وسایل غیر استاندارد در بلند مدت سلامتی حضار را تحت تاثیر قرار می دهد.

لازم است تا مدیران و صاحبان سینماها و سالن های همایشی در زمان خرید صندلی آمفی تئاتر، تجهیز سالن آمفی تئاتر و انواع میز همایش مناسب و استاندارد آشنایی داشته باشند. تا با توجه به نیازهای شرکت انتخاب درستی انجام دهند. صندلی همایشی استاندارد می تواند تاثیر بسزایی بر روی کسب کار و درآمد شما داشته باشد.

راهنمای خرید صندلی سینمایی

از مهمترین عوامل زیبایی یک سالن آمفی تئاتر یا سالن سینما ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی است. علاوه بر زیبایی ، راحتی ، استحکام و دوام صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی جزء نکات مهم در انتخاب آن است. با توجه به آنکه در سالن های سینما و آمفی تئاتر تمامی عوامل از جمله سیستم صدا ، تصویر و غیره در جهت رضایت حضار می‌باشد. صندلی سینما و صندلی آمفی تئاتر هم از مهم ترین عوامل در این خصوص به شمار می آیند.

نصب صندلی آمفی تئاتر

پس از خرید صندلی آمفی تئاتر امکان نصب آن در محل توسط کادر مجرب البرز سینما فراهم می شود. صندلی آمفی‌تئاتر را تنها کادری حرفه ای در این زمینه نصب خواهند کرد. و آن هم از سوی شرکت ماموریت پیدا می‌کنند. تا در سریع ترین زمان کار را به اتمام برسانند و رضایت کارفرما را جلب کنند.

قطعات مختلف صندلی سینمایی بصورت جدا از هم بارگیری شده است. و به همراه نصاب به محل نصب ارسال می‌شوند. در محل نصب صندلی همایش نصاب ها با دقت بسیار بالا شروع به نصب می کنند.

موارد استفاده صندلی آمفی تئاتر

این صندلی بیشتر در اداره‌ها، دانشگاه‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌شود. صندلی‌ آمفی‌ تئاتر معمولاً رنگ روشنی دارند. این صندلی‌ها نسبت به صندلی‌ سینمایی عرض کمتری دارند.

از نظر نوع دسته صندلی‌ها، بسته به نوع استفاده و کاربردی که دارند. می‌توانند دسته‌های تحریر یا معمولی داشته باشند. دسته‌های تحریر معمولاً دسته‌های متحرکی هستند. که در فضاهای آموزشی استفاده می‌شوند. دو نوع صندلی آمفی‌تئاتر وجود دارد. یکی صندلی آمفی‌تئاتر معمولی و دیگری صندلی آمفی‌تئاتر VIP. صندلی‌های VIP معمولاً بزرگ‌تر هستند. یک پایه زیر صندلی دارند و رنگ بندی متفاوتی در آن‌ها به کار رفته است.

فاکتورهای ساخت صندلی آمفی تئاتر

در انتخاب صندلی برای سالن‌هایی که به صندلی آمفی تئاتر، همایش، سینمایی و کنفرانس نیاز دارند چند نکته اهمیت دارد. ابتدا لازم است. بدانیم که اگر صندلی مطابق با آرگونومی و ساختار اسکلت انسان طراحی شده باشد.

افراد احساس راحتی بیشتری دارند. بنابراین برای جلوگیری از آسیب دیدن ستون فقرات مخاطبان بهتر است. صندلی دارای طراحی مناسب و هماهنگ با آرگونومی بدن باشد. صندلی‌ آمفی تئاتر در جنس‌های مختلفی مانند چوب و ‌ام دی اف و صندلی سینمایی عرضه می‌شوند.

هر چه مقدار چوب یا ‌ام دی اف به کار رفته در نشیمن صندلی بیشتر باشد. راحتی مخاطبانی که از آن استفاده می‌کنند کمتر خواهد بود. بنابراین بهتر است از صندلی با پوشش مناسب که مقدار کمتری چوب در آن به کار رفته است. استفاده کنیم تا راحتی مخاطبان تضمین شود.

مرکز تولید و فروش انواع صندلی سینمایی – طراحی سالن سینمایی – طراحی تخصصی صندلی سالنی – کانتر و تریبون – صندلی اداری – میز کنفرانس و اداری – تولید انواع صندلی

سایر مطالب مرتبط :

معرفی صندلی اداری و همایش

تولید میز کنفرانس

تولید انواع صندلی

کانتر و تریبون

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما در تماس باشید.

صندلی آمفی
صندلی آمفی تئاتر5
صندلی آمفی تئاتر
البرز سینما