صندلی آمفی تئاتر

صندلی آمفی تئاتر نوعی صندلی تاشو است که با عنوان صندلی سینمایی یا صندلی سالن همایش نیز شناخته می شود. این صندلی با کف تاشو و امکانات راحتی، مناسب برای سالن های آمفی تئاتر و سینما می باشد.

صندلی آمفی تئاتر یکی از اصلی ترین اجزای سالن تئاتر که کیفیت این نوع صندلی ها نیز بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند.

زیرا اگر صندلی همایش با کیفیت مناسب نباشد. بعد از مدتی ظاهر سالن تئاتر، سالن سینما و یا سالن همایش ظاهر زیبا و مناسبی نخواهد داشت. که در صورت خرابی و نا زیبایی هزینه تعویض و جا به جایی آن بسیار قابل توجه خواهد بود. زیرا صندلی سینمایی به صورت دسته مشترک و به صورت نصب شده روی کف سالن می باشد.

اگر قصد تعویض و جا به جایی صندلی که ایراد داشته باشد را دارید باید اتصالات صندلی سینمایی که به وسیله رول پلاک و یا رول بلت صورت گرفته باز شود.

این مسئله باعث می شود جای پیچ ها روی کف زمین مشخص باشد. به همین دلیل بهتر است در زمان خرید صندلی همایش نهایت دقت را داشته باشیم تا از این مشکلات جلوگیری شود.

صندلی آمفی تئاتر یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت پارس نگاران البرز سینما می باشد.

یکی از عوامل اصلی و اساسی در جلوه و شکوه یک سالن سینما صندلی‌های سالنی می‌باشد.

یک صندلی زمانی مناسب است که مانع خستگی و بی‌حوصلگی افراد از نشستن در سالن شود.

صندلی سینمایی یکی از اصلی ترین اجزای سالن تئاتر که کیفیت این نوع صندلی ها نیز بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند. زیرا اگر صندلی های سینمایی با کیفیت مناسب نباشد بعد از مدتی ظاهر سالن تئاتر، سالن سینما و یا سالن همایش ظاهر زیبا و مناسبی نخواهد داشت. که در صورت خرابی و نا زیبایی هزینه تعویض و جا به جایی آن بسیار قابل توجه خواهد بود. زیرا صندلی سالن همایش به صورت دسته مشترک و به صورت نصب شده روی کف سالن می باشد. و اگر قصد تعویض و جا به جایی صندلی که ایراد داشته باشد. باید اتصالات صندلی همایشی که به وسیله رول پلاک و یا رول بلت صورت گرفته باز شود. که این مسئله باعث می شود جای پیچ ها روی کف زمین مشخص باشد. به همین دلیل بهتر است در زمان خرید صندلی  سینمایی نهایت دقت را داشته باشیم تا از این مشکلات جلوگیری شود.

صندلی سالن همایش مناسب صندلی است که دارای فوم سرد با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، پارچه درجه مناسب و درجه یک و پروفیل مناسب و استراکچر(structure) قوی استفاده شود.

شرکت پارس نگاران البرز سینما در تمامی قطعات استفاده شده در صندلی آمفی تئاتر، صندلی همایش و صندلی سینمایی از بهترین مواد اولیه و مواد درجه یک بهره گرفته است.

راهنمای خرید صندلی سینمایی با کیفیت

البرز سینما با در اختیار داشتن کادری مجرب پیشرو در زمینه طراحی، تولید و تجهیز سالن‌های سینمایی است.

البرز سینما می‌کوشد:
تا با مشاوره و راهنمایی جهت خرید صندلی های سالنی با کیفیت در طراحی های مدرن و پیشرفته نیاز ها و خواسته های کارفرمایان را به بهترین شکل محقق سازد.

این نوع صندلی ها شبیه به صندلی های سینمایی است.
تنها تفاوت آنها در دسته تکیه گاه آنها است که عموما به شکل ساده تری طراحی می‌‌شود.

پس از مشخص شدن نیازها و خواسته ها، طراحی صندلی ها آغاز می‌شود. در شروع طراحی باید درباره مواد و پارچه آنها اطلاعات داشته باشید.

ساختار صندلی سینمایی

این ساختار در اجرا و پیاده سازی انواع صندلی های سینمایی و تئاتر با بالاترین دقت و کیفیت انجام می‌گیرد.

روکش صندلی 

بعد از گذشتن مدت زمان طولانی، صندلی کهنه و فرسوده می‌شود، اگر پارچه استفاده شده از جنس مرغوب نباشد.

اگر روکش آنها از جنس بی کیفیت باشد بعد از گذشتن زمانی اندک، از شکل اصلی خود فاصله گرفته و به اصطلاح به سمت کهنه شدن و خرابی پیش می‌رود.

در شرکت پارس نگاران البرز سینما از پارچه درجه یک و ترک به سفارش مشتری استفاده می‌شود.

فوم صندلی‌های آمفی تئاتر

در استحکام و دوام صندلی‌ها، فوم نقش اساسی دارد، براساس استانداردها فوم به کار برده شده در ساخت آن باید از فوم سرد با دانسیه بالایی باشد.

دسته‌ها 

دسته آنها باید از جنس خوب و مرغوب تولید شود و در برابر خط، خش و ضربه دوام زیادی داشته باشد. به این خاطر که از این صندلی‌ها به صورت مکرر استفاده می‌شود.

ویژگی یک صندلی آمفی تئاتر خوب

این ویژگی ها همچنین در مورد صندلیهای سالن های سینما نیز صدق می کند.

  1. مواد اولیه و کیفیت مناسب
  2. طراحی ارگونومی 
  3. دسته های مناسب
  4. روکش پارچه و چرم
  5. نمای پشتی و کفی 
  6. پایه‌ها
  7. ارتفاع 
  8. رنگ بندی 

سایر مطالب مرتبط :

تولید میز کنفرانس

تولید انواع صندلی

ویژگی صندلی خوب

تقاضا برای صندلی های لوکس و با کیفیت که دارای استاندارهای طراحی و پیاده سازی باشند به سرعت در حال افزایش است.

هدف از طراحی ما این است که مخاطبان شما را خوشحال کند.
به تجربه سالها خدمت در این عرصه عرض می‌کنیم می‌توانیم خدماتی بسیار پیشرفته در جهت تامین صندلی های مورد نیاز در محیط مد نظر شما ارائه دهیم و در نهایت، رضایت مشتریان شما را افزایش می‌دهیم.

کارخانه ساخت صندلی آمفی تئاتر

شرکت پارس نگاران البرز سینما با در نظر گرفتن نیاز کارفرمایان و مدیران و صاحبان مشاغل، اقدام به طراحی و تولید انواع مبلمان اداری کرده است.
برای تجهیز کردن محیط کسب و کار خود کافی است با شماره ۰۲۶۳۴۷۱۵۰۹۵ تماس حاصل فرمایید.

کاربرد سالن در انتخاب صندلی آمفی تئاتر

کاربرد سالن در انتخاب رنگ صندلی آمفی تئاتر تأثیرگذار است. اگر سالن آمفی تئاتر برای مدرسه ابتدایی طراحی می‌شود دکوراسیون یکدست مشکی و صندلی‌های سیاه اصلاً مناسب نیست و رنگ‌ها در فضای مدرسه باید دارای قدرت و نشاط باشند. استفاده از دکوراسیون رنگارنگ و انتخاب صندلی آمفی تئاتر به رنگ‌های شاد با کاربرد این سالن هماهنگ است.

همچنین برای سالن آمفی تئاتری که در مسجد احداث شده و برای مراسم عزاداری مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز نباید از رنگ صندلی قرمز و نارنجی استفاده کرد.

مرکز تولید و فروش انواع صندلی سینمایی – طراحی سالن سینمایی – طراحی تخصصی صندلی سالنی

صندلی آمفی
صندلی آمفی تئاتر5
صندلی آمفی تئاتر
صندلی آمفی تئاتر7