صندلی اداری و همایش

صندلی اداری و همایش یکی از وسایل مورد نیاز برای تمامی شرکت‌ها و اداره‌ها می‌باشد. علاوه بر میزان کارایی بهتر، می‌تواند سلامت جسمی کارکنان را نیز افزایش دهد. بر همین اساس، استفاده از صندلی‌های نامناسب و غیر استاندارد در اداره‌ها، می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیر و جدی برای بدن کارکنان وارد کند. برای از بین بردن این مشکل، مدیران می‌توانند با تهیه صندلی‌های آرگونومیک و استاندارد برای محیط اداری خود، سلامت کارمندان خود را تضمین نمایند و رضایت و کارایی را هم دو چندان کنند.

صندلی‌های سالن با نام صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینما نیز شناخته می‌شود.
صندلی اداری و همایش و صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینما اکثرا دارای خصوصیات یکسانی می‌باشند که به بعضی از آن‌ها در ادامه توضیح داده می‌شود.

کفی صندلی‌ها و پشتی می‌تواند از جنس ABS یا چوبی باشد. استفاده از چوب به دلیل خاصیت آکوستیکی و از نظر جلوه و شکوه مناسب‌تر می‌باشد.

اما ABS دارای مقاومت بیشتر و عمر طولانی می‌باشد. اکثرا در سالن‌ها این امکان وجود دارد که چند ردیف جلو از صندلی اصطلاحا VIP نصب گردند.

بیشترین تفاوت این صندلی‌ها با صندلی‌های معمول، شکل ظاهری زیباتر و راحتی بیشتر آن‌ها نسبت به سایرین می‌باشد.

صندلی اداری و همایش

فروش صندلی اداری و همایش

خرید صندلی اداری و همایش مناسب تاثیر بسیار زیادی بر روی افزایش کارایی و تمرکز کارمندان دارد. لذا در انتخاب محصول مناسب نهایت احتمام خود را به کار بگیرید.

خرید صندلی اداری و همایش، یكی از مهمترین انتخاب‌ها در زمان تجهیز سالن اداری است. اساسا به دلیل شدت و كیفیت تماسی كه بدن كاربر با صندلی‌اش دارد این انتخاب می‌تواند علاوه بر اینكه روی كیفیت كارایی فرد تاثیر می‌گذارد. به حفظ سلامت افراد در طولانی مدت كمك خواهد كرد. استفاده مداوم و روزانه هشت ساعته از صندلی اداری نیز باعث می‌شود تا بتوان با جرات گفت كه یک كارمند یا مدیر، با هیچ وسیله‌ای بیشتر از صندلی در طول سال‌های كاری‌اش در ارتباط نبوده است. بنابراین چندان عجیب نخواهد بود كه بگوییم خرید صندلی مناسب اداری، یک سرمایه گذاری از جانب شركت‌ها و سازمان‌ها خواهد بود. یک سرمایه گذاری با هدف حفظ سلامت و ارتقا كارایی سرمایه‌های انسانی سازمان شرکت پارس نگاران البرز سینما با اخذ نمایندگی معتبرترین تولیدكنندگان مبلمان و صندلی اداری، متناسب‌ترین صندلی را برای استفاده در محیط كار آماده عرضه كرده است.

در این مقاله کوشیدیم تا مهم‌ترین نکات مربوط به خرید صندلی اداری و همایش را متذکر شویم. اگر پس از مطالعه این مطلب باز هم در این زمینه سوالی داشتید و یا تصمیم به خرید صندلی اداری و همایش، صندلی آمفی تئاتر، صندلی سینمایی، میز اداری، میز کنفرانس، کانتر و تریبون و غیر ذلک را دارید می‌توانید به طور رایگان از مشاوره‌های همکاران ما در شرکت پارس نگاران البرز سینما بهره بگیرید.

تاریخچه صندلی همایش و صندلی آمفی تئاتر

از وقتی که بشر به گردهمایی نیاز پیدا کرد، اولین صندلی‌ آمفی‌تئاتر و همایش شکل گرفتند. صندلی‌‌های همایش و آمفی تئاتر ابتدایی بسیار ساده بودند و معمولاً از سنگ‌ و گل تراشیده شده ساخته می‌شدند. نمونه‌ این صندلی‌ها را می‌توانید در آمفی‌تئاتر‌های رم و یونان باستان مشاهده کنید. در پی بیشتر شدن همایش‌ها و گردهمایی‌های بشر، صندلی‌های سالن سینما نیز پیشرفته شدند. در این دوره این صندلی‌ها بیشتر از چوب ساخته می‌شدند.

با رونق گرفتن فعالیت‌های هنری، بشر نیاز پیدا کرد که صندلی‌های آمفی‌ تئاتر راحت‌تری بسازد تا افراد بتوانند برای مدت زمان طولانی روی آن‌ها بنشینند و نمایش یا سخنرانی را تماشا کنند. این صندلی‌ها در ابتدا بسیار ساده، ثابت و با امکانات حداقلی بودند. به مرور این صندلی‌ها تکامل یافتند. پیچیده‌تر شدند و ویژگی‌های دیگری به آن‌ها اضافه شد.

نکات مهم در انتخاب صندلی اداری و همایش

صندلی‌های اداری و همایش در مدل‌های ثابت و نورد در دسترس هستند. صندلی‌های ثابت با پایه‌های سورتمه‌ای به راحتی روی فرش، کاشی و سایر کفپوش‌های سخت حرکت می‌کنند. این گزینه‌ها شامل کشویی هستند که کف زیرین را از خراش مراقبت می‌کند.
صندلی‌های چرخدار تحرک را زیاد می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که به سرعت از داخل میز دور شوند.
برای چرخیدن راحت‌تر در بیشتر انواع کف‌ها، به دنبال کاستورهایی باشید. که برای استفاده در فرش و موکت طراحی شده‌اند.

برخی صندلی‌ها روی پایه‌های ثابت قرار دارند. که ساده نگه داشتن مناطق کنفرانس یکنواخت و حرفه‌ای است.
بسیاری از صندلی‌ها دارای خصوصیات اضافی هستند که می‌توانند در جلسه‌های طولانی و جلسه‌های آموزشی تغییر ایجاد کنند.

صندلی کنفرانس با بازو باعث رفع خستگی شانه می‌شود و هنگام نوشتن، مچ دست را پشتیبانی می‌کند.
در واقع صندلی‌هایی که دارای خصوصیات شیب و چرخش هستند اطمینان حاصل کنید که کاربران می‌توانند در صورت لزوم کشش کنند.
پشتی کمری، فشار روی ستون فقرات را کم می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا کمر درد به حداقل برسد.

معرفی صندلی اداری و همایش

آیا به مبلمان حرفه ای نیاز دارید که گروه بزرگی از افراد را برای ارائه، بحث و برنامه ریزی بودجه و جلسات اداری در خود جای دهد؟

صندلی‌های اتاق کنفرانس، معمولاً به عنوان صندلی‌های اجرایی هیئت مدیره نیز شناخته می‌شوند. صندلی اداری و همایش با چندین تنظیم در دسترس هستند تا برای طیف گسترده‌ای از افراد متناسب باشد.
مشتریان می‌توانند از بین محصولات ما بهترین انتخاب را برای اتاق جلسه یا محل جلسات خود انتخاب کنند. همینطور صندلی‌های کنفرانس با امکاناتی مانند تنظیم ارتفاع صندلی، مکانیسم قفل شیب و روکش چرم راحتی مهمان را فراهم می‌کنند.

در واقع صندلی‌‌های اداری در زمینه‌های مختلفی از جمله چرم، چوب، پارچه و پلاستیک قرار می‌گیرد. صندلی‌‌های چرمی ظاهر و دوام حرفه‌ای را عرضه می‌کنند که بر اثر استفاده زیاد از بین نمی رود.

انواع صندلی‌های اداری و همایش

۱. صندلی‌های مدیریتی: این صندلی‌ها نشیمن بلند، پایه پنج پر چرخان و بیشتر امکانات تنظیمی نظیر تغییر شیب نشیمن و پشتی به جلو عقب، ارتفاع پشتی و دسته، عرض نشیمن و غیر ذلک را دارند. متریال گران قیمت، راحتی بیشتر و قیمت بالا از ویژگی هایشان است.

۲. صندلی‌های کارمندی و کارشناسی: ممکن است پشتی بلند یا متوسط داشته باشند. حداقل امکانات تنظیمی تغییر ارتفاع و تغییر شیب پشتی دارند و پایه چرخان، جنس‌شان معمولا پارچه و مش است.

۳. صندلی‌های اپراتوری: پشتی کوتاه دارند با امکانات تنظیمی نظیر کارمندی ها.

۴. صندلی‌های کانتر و پذیرش: صندلی نشسته ایستاده هستند ارتفاع بلند و پشتی کوتاه دارند و معمولا فقط امکان تنظیم ارتفاع.

۵. صندلی‌های کنفرانسی: عموما به پایه‌های U شکل‌شان شناخته می‌شوند. عموما جنس چرم دارند با پشتی کوتاه و فاقد امکانات تنظیمی.

۶. صندلی‌های انتظار: هم پایه‌های ثابت دارند نشیمن و پشتی‌شان یکپارچه است، پشتی کوتاه و معمولا چندتایی.

۷. صندلی‌‌های کار: از این مدل صندلی‌‌ها بیشتر در کارگاه‌ها، انبارها، کارخانه‌ها و غیر ذلک استفاده می‌شود. به نام صندلی‌های کار شناخته شده‌اند و مقاومت آنها نسبت به بقیه صندلی‌های بیشتر است. صندلی‌های کار برای فضاهای تنگ بسیار کارامد و مفید هستند. این سبک صندلی بیشتر در کارگاه‌ها استفاده می‌شود زیرا در هنگام نشستن پاها جای کافی برای حرکت دارند.

۸. صندلی‌های رستورانی یا پشت کابینتی: این سبک صندلی‌‌ها بسیار سبک هستند و به راحتی قابل جابه جایی هستند. رنگ بندی بسیار متنوع و زیادی دارند‌ اگر می‌خواهید در فضای خانه یا محل کار خود صرفه جویی کنید این صندلی‌ها گزینه‌های مناسبی هستند. از این سبک صندلی‌ها در سالن‌های عروسی، رستوران‌ها، کافه‌ها نیز استفاده می‌شود.

کارایی صندلی اداری و همایش

صندلی اداری یکی از وسایل مورد نیاز برای تمامی شرکت‌ها و اداره‌ها می‌باشد. علاوه بر میزان کارایی بهتر، می‌تواند سلامت جسمی کارکنان را نیز افزایش دهد. بر همین اساس، استفاده از صندلی‌های نامناسب و غیر استاندارد در اداره‌ها، می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیر و جدی برای بدن کارکنان وارد کند. برای از بین بردن این مشکل، مدیران می‌توانند با تهیه صندلی‌های آرگونومیک و استاندارد برای محیط اداری خود، سلامت کارمندان خود را تضمین نمایند و رضایت و کارایی را هم دو چندان کنند.

خصوصیات صندلی اداری و همایش مناسب

 • صندلی‌های اداری و همایش مناسب دارای جک تنظیم ارتفاع می‌باشند تا کارمندان بتوانند متناسب با قد خود آن را تنظیم کنند.
 • صندلی‌های اداری مناسب چرخ‌های روانی دارند که به راحتی روی هر سطحی جابجا شوند.
 • صندلی‌های کارمندی مناسب پشتی‌شان قابل تنظیم می‌باشد تا کارمندان بتوانند در هر زاویه‌ای که می‌خواهند آن را تنظیم کنند.
 • جنس صندلی‌های کنفرانسی مناسب بسیار مهم بوده و باید از جنس با کیفیت باشد و مانع از عرق کردن کارمندان شود.
 • صندلی‌های همایش و اداری مناسب مانع از خستگی کارمندان در صورت استفاده طولانی مدت از آنها می‌شود و به سلامتی آنها ضرر نمی‌رساند.
 • صندلی‌های اداری مناسب انحنای S شکل دارند تا گودی کمر را به خوبی حفظ کند.
 • صندلی‌های کارمندی مدرن و مناسب فضای کمتری را اشغال می‌کنند.
 • صندلی‌های کنفرانسی مناسب دارای دسته مناسب می‌باشند که در هنگام خستگی دستشان را روی آن بگذراند.
 • صندلی‌های کارمندی نباید خیلی نرم باشند به صورتی که شخص در آن فرو رود.
 • بهترین صندلی‌های کارمندی دارای پنج پایه هستند و از استحکام بالایی برخوردارند.
 • صندلی‌های کارمندی مناسب دارای زیر سری مناسب هستند.
 • در اکثر صندلی‌های کارمندی از فوم سرد استفاده می‌کنند که به هنگام بلند شدن از روی آنها به سرعت به حالت قبل بر می‌گردند.
 • لبه‌ی صندلی‌های اداری و همایش انحنا تو پری دارند که مانع از خستگی می‌شوند.

خرید صندلی اداری و همایش

یکی دیگر از مهم‌ترین مسائل تجهیزات محیط کار صندلی اداری و کارمندی می‌باشد که چیدمان و کیفیت آن تاثیر بسیار زیادی روی پرسنل دارد. هر اداره‌ای با توجه به نوع فعالیت باید تجهیزات مناسب و استاندارد را برای پرسنل خود در نظر بگیرد.

زیرا کارکنان بیشتر تایم خود را در محیط کار می‌گذرانند و به همین دلیل کیفیت صندلی اداری و میز اداری از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از مهم‌ترین تجهیزات اداری صندلی اداری و همایشی می‌باشد.

صندلی اداری بدلیل استفاده بیش از اندازه و طولانی مدت از آن باید طبق استاندارد و فرم بدن انسان طراحی شده باشد. در غیر اینصورت به بدن انسان به خصوص ستون فقرات آسیب بسیار جدی وارد می‌کند.

صندلی‌هایی که هنگام کار روی آن‌ها می‌نشینید بسیار مهم هستند. تفاوتی ندارد که کار شما در منزل باشد یا در دفاتر اداری، شما باید ساعت‌ها روی یک صندلی بنشینید و کار کنید. اینکه صندلی شما از استانداردهای جهانی برخوردار باشد اولین قدم برای موفقیت شما است.

در کنار میز، رایانه‌ها، خدمات اینترنتی و ابزارهای ارتباطی، صندلی اداری و همایش از مفیدترین وسایلی است، که همراه شما خواهند بود. این صندلی‌ها انواع متفاوتی دارند که هر کدام از آن‌ها کاربردهای خاص خود را دارند.

تولید انواع صندلی اداری و همایش

هنگام خرید صندلی اداری باید به نوع صندلی و نیاز خود دقت کنید. زیرا هر یک از این صندلی‌ها ابعاد، جنس و طراحی به خصوصی متناسب با نیاز افراد دارند.

علاوه بر این باید بدانید صندلی‌های اداری در انواع دسته‌دار و بدون دسته تولید می‌شوند. که مدل‌های دسته‌دار برای افرادی که با لپ تاپ یا کامپیوتر کار می‌کنند مناسب‌تر است. نکته دیگر در رابطه با خرید آنلاین صندلی اداری این است که باید به رنگ آن توجه کنید.

شرکت پارس نگاران البرز سینما، این صندلی‌ها را در رنگ‌های مختلف برای افراد با سلیقه‌های به خصوص تولید می‌کند. همچنین جالب است بدانید صندلی اداری و همایش جز آن دسته از صندلی‌هایی هستند که در بیشتر موارد قابلیت ارتجاعی و تنظیم ارتفاع دارند.

از آنجا که در دفاتر اداری افراد به صورت طولانی مدت مشغول کار هستند و فرصت کمی برای جدا شدن از میز و صندلی دارند باید از صندلی‌هایی استفاده کنند که سلامت آن‌ها را به خطر نیندازد. به همین دلیل قابلیت ارتجاعی پشتی صندلی‌های اداری باعث می‌شود که کمر و گردن فرد در زمان کار در موقعیت مناسب قرار گیرد و پس از مدتی دچار بیماری نشود.

همچنین در زمان خرید صندلی اداری باید به قابلیت تنظیم ارتفاع آن نیز توجه کنید. زیرا در بیشتر این صندلی‌ها امکاناتی وجود دارد. که ارتفاع آن افزایش یا کاهش پیدا می‌کند. به این شکل دیگر پاهای شما خم نمی‌‌شوند و در زمان کار با درد در پاها مواجه نخواهید شد.

آشنایی با صندلی اداری و همایش

صندلی ها، یکی از مهم‌ترین وسایلی هستند که توجه بسیار کمی به آن ها می‌شود. در واقع صندلی وسیله‌های هستند که افراد ممکن است مدت‌های بسیار زیادی را بر روی آن بشینند یا حتی استفاده مکرری نیز از آن داشته باشند.
از همین رو انتخاب و دقت در خرید یک صندلی اهمیت زیادی دارد. مخصوصا افراد در هنگام خرید صندلی اداری و همایش باید از تمام دقت و توجه خود استفاده نمایند. زیرا همان طور که مشخص است زمان نسبتا زیادی صرف نشستن بر روی آن‌ها می‌شود.

از همین رو این صندلی‌ها باید استاندارد باشند تا به مهره‌های کمر و ستون فقرات آسیبی نرساند.

متاسفانه خیلی از افراد بدون توجه کافی در هنگام انتخاب صندلی اداری و همایش، سعی می‌کنند که ارزان قیمت‌ترین صندلی اداری را انتخاب کنند. باید بگوییم این دیدگاه کاملا اشتباه است. زیرا صندلی‌ها مستقیما با بدن و ستون فقرات در ارتباط اند، کوچکترین ایراد در آن‌ها باعث تغییر فرم بدن و حتی بیماری‌ می‌شود.

صندلی‌های اداری و همایش انواع مختلفی دارند که هر فردی نسبت به نیاز خود می‌تواند آن‌ها را تهیه نماید. معمولا این صندلی‌ها نسبت به کارایی و کاربرد خود طراحی شده اند و نشستن را برای افراد راحت می‌سازند.

شرکت پارس نگاران البرز سینما مطابق با سلیقه شما بهترین صندلی اداری و همایش را طراحی و تولید می‌نماید.

ساخت صندلی اداری و همایش استاندارد

انتخاب صندلی اداری و همایش اهمیت زیادی دارد در صورتی که میز و صندلی استفاده شده توسط کارمندان استاندارد و مناسب باشد از بروز بیماری‌های مربوط به ستون فقرات جلوگیری می‌شود. سلامتی گوهر ارزنده ای است که امروزه به سختی پیدا می‌شود به همین دلیل است که کارمندان و کارفرمایان بر روی کیفیت لوازم اداری تاکید زیادی دارند.

صندلی اداری یکی از مهم‌ترین تجهیزات اداری است که برای دکوراسیون و طراحی اداری به آن نیاز دارید. هنگام خرید صندلی اداری شما باید نکات بسیار زیادی را در نظر بگیرید آرگونومی بودن، قیمت، راحتی، جنس و نوع پارچه معیارهایی هستند که هنگام انتخاب صندلی اداری باید در نظر بگیرید.

بهترین صندلی اداری و همایش

صندلی اداری و همایش یکی از انواع مدل ساده مبلمان می‌باشد که از دو بخش پشتی و نشیمن تشکیل شده است. صندلی اداری در حقیقت نوعی نشیمن می‌باشد که در اکثر محیط‌های پیرامونمان چون فضای مسکونی، اداری، تجاری، سالن‌های همایش، سالن آمفی تئاتر و غیر ذلک دیده می‌شود.

در واقع صندلی‌ها در انواع و اشکال متنوع تولید و ساخته می‌شوند که بر حسب نوع کاربر و استفاده از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی می‌باشند. یکی از کاربردهای مهم صندلی، استفاده در سالن همایش می‌باشد. صندلی اداری و همایش علاوه بر راحتی و زیبایی باید طبق اصول استاندارد تهیه و ساخته شود.

صندلی اداری و همایش باید ارگونومیک و مهندسی شده طراحی شوند. از آنجا که سالن های همایش، جهت برگزاری میتینگ ها و همایش‌های طولانی مدت طراحی می‌گردند. بنابراین صندلی‌های همایش، نباید بیش از حد نرم باشند. به طوری که افراد با نشستن طولانی مدت بر روی آن احساس خواب آلودگی کنند و نه آنقدر خشک و سفت، که تحمل نشستن بر روی صندلی را به مدت طولانی نداشته باشند.

بنابراین صندلی‌هایی که برای این سالن‌ها در نظر گرفته می‌شود در عین زیبایی، سادگی و راحت بودن باید از جنس بسیار مرغوب و با کیفیت انتخاب شوند.

اهمیت صندلی های همایش

از مهمترین عواملی که کارآمدی اتاق کنفرانس را تضمین می‌نماید تجهیز آن با میز و صندلی مناسب است. علاوه بر زیبایی و همخوانی صندلی سالن‌های کنفرانس با کلیت دکوراسیون، راحتی آن‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. البته این صندلی‌ها نباید خیلی نرم باشند که افراد داخل آن‌ها لم بدهند و خواب آلود شوند و از طرفی نباید خیلی هم خشک باشند تا فرد احساس ناراحتی کند. صندلی‌ کنفرانسی که بر اساس ارگونومی بدن ساخته شده را می‌توان استاندارد نامید. بنابراین بهتر است صندلی به گونه‌ای باشد که فرد را اصطلاحا در بر بگیرد و دارای پشتی سری باشد.

طراحی صندلی اداری و همایش

صندلی اداری و همایش همان صندلی آمفی تئاتر می‌باشد و دارای دسته‌های معمولی یا دسته تحریر می‌باشد. صندلی همایشی تفاوت‌های از جمله عرض و نوع دسته با صندلی سینمایی دارا می‌باشد. صندلی‌های همایشی از لحاظ جزئیات بیشتر به صندلی‌های آمفی تئاتر نزدیک می‌باشد و فقط مشخص می‌شود این صندلی در کدام فضا قرار است مورد استفاده قرار گیرد.

از همین رو در مورد دسته‌های این صندلی‌ها نیز باید گفت به طور معمول دسته‌های معمولی دارند و می‌تواند بر اساس نیاز مشتری در هر رنگ‌بندی تولید شوند.

این صندلی‌ها از لحاظ ساختاری مانند بقیه صندلی‌ها دارای دو نوع بوده :

 • معمولی
 • وی آی پی

صندلی‌های وی آی پی به دلیل اینکه در ردیف‌ها جلو قرار می‌گیرند و در جلوی آنها میز است نیاز به دسته‌های معمولی دارند.

یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت پارس نگاران البرز سینما صندلی‌های همایشی می‌باشد که معمولا در سالن‌های همایش و اداری استفاده می‌شود. این صندلی‌ها ویژگی‌های بخصوص خود را دارند و توسط شرکت پارس نگاران البرز سینما با بهترین و با کیفیت‌ترین متریال به تمام نقاط کشور عرضه می‌گردد.

تمامی این صندلی‌ها از استراکچر فلزی ساخته شده اند و پایه‌های فلزی دارند که با رنگ الکترو استاتیک پوشیده شده‌اند. همچنین از وکیوم بسیار قوی و ضد ضربه ساخته شده اند پارچه‌های روکش شده صندلی‌های همایشی شرکت البرز سینما همگی از جنس شانل می‌باشند که در عین زیبایی و شکیل بودن بسیار مقرون به صرفه هستند. این باعث شده که سبک کلاسیکی را به صندلی‌های همایشی بدهد. دسته‌های صندلی‌های همایشی به دو صورت هستند و متریال متفاوت دارند. انتگرال و چوب ام دی اف که هر کدام مزایای مخصوص به خود را دارند.

بهترین مرکز تولید کننده مبلمان اداری

پارس نگاران البرز سینما یکی از بهترین مراکز تولید کننده و عرضه کننده انواع تولید صندلی و مبلمان اداری و سایر تجهیزات سالن آمفی تئاتر در کشور می‌باشد. شما با خرید محصولات قیمت مناسب و کیفیت بالا از شرکت پارس نگاران البرز سینما می‌توانید شرکت و یا منزل خود را به بهترین شکل دیزاین کنید.

همچنین شرکت البرز سینما به دلیل ارائه محصولات متنوع و مورد نیاز، توجه اکثریت مشتریان را از سراسر ایران به خود جلب کرده است. در واقع تمامی محصولات تولید شده توسط طراحان خاص طراحی می‌شود و با بالاترین کیفیت نزد مشتری عرضه می‌گردد. به همین دلیل اکثر کسانی که مایل به داشتن یک محیط کار یا محیط منزل شیک با قیمت بسیار مناسب هستند خرید از این مجموعه را انتخاب می‌کنند.

خصوصیات صندلی کنفرانس و همایش

صندلی اداری، صندلی اداری و همایش، صندلی آمفی تئاتر و صندلی کنفرانس نباید به گونه‌ای باشند که پرسنل در اتاق جلسات احساس خواب آلودگی به آن‌ها دست دهد. صندلی اداری و همایش باید هم راحت باشد و هم استاندارد برای نشستن صحیح آرگونومیک بودن صندلی اداری و همایش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شکل طراحی دسته‌های صندلی جلسات نباید جوری باشد که پرسنل آرنج‌شان در برخورد با آن آسیب ببیند. چرم و روکش صندلی جلسات باید حتما از نوع ضد تعریق باشد. معمولا چون درب اتاق کنفرانس بسته می‌باشد این موضوع اهمیت دو چندان پیدا می‌کند. ابعاد صندلی جلسات باید متناسب با ابعاد میز کنفرانس باشد و نباید طوری باشد که عبور و مرور راحت در فضای اتاق جلسات را تحت الشعاع خود قرار دهد. وزن صندلی اداری و همایش نباید به قدری زیاد باشد که فرد را در استفاده از آن دچار مشکل نماید.

تولید انواع صندلی | کانتر و تریبون | صندلی آمفی تئاتر | تجهیز سالن آمفی تئاتر | تولید میز کنفرانس | صندلی سینمایی