تولید میز کنفرانس

تولید میز کنفرانس، صندلی اداری و همایش، صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی، کانتر و تریبون و… از جمله خدماتی که در شرکت البرزسینما با بهترین متریال انجام می شود.

میز کنفرانس یکی از بخش‌های مهم محیط ‌های اداری و شرکت‌ها برای اتاق‌های مذاکره ، گفتگو و کنفرانس است. که طریقه طراحی و تولید آن‌ها جلوه خوبی به اتاق می دهد.

از سوی دیگر تمامی جلسات و حتی قراردادها در این اتاق برگزار می‌شود. بنابراین بهتر است. دکوراسیون این بخش را به گونه ای طراحی کرد که خسته کننده و بی روح نباشد.

تولید میز کنفرانس با کیفیت بالا و تنوع زیاد و همچنین در رنگ ها و مدلهای گوناگون امکان ایجاد بهترین طراحی ها را فراهم آورده است.

میزهای کنفرانس شرکت البرز سینما، در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی موجود می‌باشد. که بسته به نیاز شما در محیط مد نظرتان  انتخاب و استفاده می‌شود.

کلیه میزهای کنفرانس، امکان وصل کردن عدوات صوت و تصویر را دارا می‌باشند. و در اندازه های دو نفره، چهار نفره، شش نفره، هشت نفره و همین طور تا تعداد بیشتری بسته به نیاز مشتریان طراحی و ارائه می‌شود.

میز کنفرانسی را می‌توان میزی مناسب توصیف کرد. که علاوه بر جنس و طرح، سایز مناسبی داشته باشد.
به طور کلی میزهای کنفرانس را مطابق با اندازه اتاق کنفرانس انتخاب می‌کنند. اکثر میزهای کنفرانس را مستطیلی و یا بیضی شکل می‌سازند. طراحی میز کنفرانس برای اتاقهای مربع شکل کمی دشوارتر است. به این جهت متخصصین پارس نگاران البرز سینما به صورت حضوری از دفاتر و شرکتها بازدید می‌کنند. و پس از آن برای طراحی و ساخت میز مناسب با محل کار شما را اقدام می‌کنند.

اتاق کنفرانس محلی برای گفتگو و تبادل‌نظر است. اتاق کنفرانس یکی از ملزومات هر اداره و شرکتی است. که قصد همکاری با شرکت‌های دیگر را دارد. همچنین برگزاری جلسه میان کارکنان شرکت نیاز به یک مکان مجزا دارد.

میز کنفرانسی

میز کنفرانسی برای اتاق کنفرانس می باشد و مناسب برای شرکت هایی می باشد. که قصد همکاری با شرکت های دیگر را دارند. همینطور در میان کارکنان جلسه برقرار می کنند. که اینگونه شرکت ها نیاز به اتاق کنفرانس دارند. که که طراحی و دکوراسیون داخلی این اتاق تأثیر زیادی در نحوه گفتگو دارد.

قابلیت های یک میز کنفرانس از قبیل، رنگ، کیفیت ومدرن بودن می تواند یک ارتباط ساده و در عین حال موثر بین افراد مذاکره کننده ایجاد کند.

سایز و اندازه میز کنفرانس و اصول ارگونومی میز کنفرانس در آن اهمیت زیادی دارد. چرا که میز کنفرانس باید به نحوی طراحی شود. که تمامی حاضرین در مقابل یکدیگر و بر روی یک میز کنفرانس قرار بگیرند.
انواع میز کنفرانس
-میز کنفرانس با پذیرایی
-تولید میز کنفرانس بدون پذیرایی
-ساخت میز کنفرانس با طراحی خاص
-مدل های میز کنفرانس

آشنایی با میز کنفرانس

میز کنفرانس، میزی است که به منظور مذاکره و گفتگو در اتاق جلسات شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. این اتاق ها یکی از پر اهمیت ترین بخش ها در فضای کسب و کار بوده و به همین دلیل نوع مبلمان اداری مورد استفاده در آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد. میزهای کنفرانس یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده در اتاق های مذاکره می باشند. بی شک توجه به طراحی و ساخت آن ها موجب اثرگذاری بی نظیری بر زیبایی و گیرایی فضا و روحیه شرکت کنندگان در جلسات برگزاری می گردد.

استفاده از رنگ های مناسب، طرح های متنوع و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در ساخت میز کنفرانس اداری مناسب زمینه ای را فراهم می سازد. همین‌طور فضای اتاق خشک و بی روح نبوده و صمیمیتی خاص در آن ایجاد گردد. به دلیل وجود طرح های گوناگون در این دسته از میزها، مشتریان به منظور انتخاب میز مناسب و مطابق با سلیقه خود گزینه های بیشتری دارند.

میز کنفرانس حرفه ای

چه برای یک کنفرانس داخلی و چه برای یک مقیاس بزرگ بین المللی، مبلمان کنفرانس را در وبسایت ما جستجو کنید. تا مبلمان و لوازم جانبی مناسب برای رویداد خود را بیابید.
مبلمان ما با دقت طراحی شده است. تا به چیدمان ها اجازه دهیم فضای موجود را به حداکثر برسانند. بدون این که راحتی را به خطر بیاندازند.

اغلب، مبلمان برای کنفرانس ها به سادگی طراحی شده است. تا به راحتی جمع شوند و کیفیت آنها ضعیف است.
ما می‌دانیم که کیفیت و دوام برای مشتریان ما اهمیت دارد. بنابراین مبلمان را طراحی کردیم که سالها استفاده  می‌شود.
خرید میز کنفرانس و جلسه
بسیاری از افراد برای برگزاری کنفرانس، مجمع، جلسات کاری و دیگر موارد از میز کنفرانس و جلسه استفاده می کنند. البته هنگام خرید میز کنفرانس باید توجه داشته باشید. که این وسایل در ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند.

چنان که صاحبان ادارات و شرکت ها متناسب با تعداد افرادی که باید در جلسات شرکت کنند. و ابعاد فضای مورد نظر خود، بهترین مدل را تهیه می کنند. ضمن اینکه این نوع از کالاها در طرح ها و شکل های مختلفی ساخته می شوند. از جمله شکل مدل های کنفرانسی باید به دایره ای، مستطیل، مربعی، لوزی وغیره اشاره کنیم. به طوری که افراد دور تا دور آن ها می نشینند. و چشم در چشم یکدیگر جلسه و کنفرانس مورد نظر را برگزار می کنند. به همین دلیل هنگام خرید اینترنتی میز کنفرانس باید شکلی از آن را بخرید. که فضای کم تری را در محیط شما اشغال کند. و در عین حال افراد بیشتری از آن استفاده کنند.

تولید میز کنفرانس

تولید میز کنفرانس

ویژگی های میز کنفرانس

برای تولید میز کنفرانس خوب باید به چند نکته مهم توجه داشت:
سبک ها
میزهای کنفرانسی به شکل قایق
شکل قایق به یک میز رومی مستطیل شکل خمیده اشاره دارد که انتهای آن صاف می مانند اما کناره ها به صورت محدب به سمت بیرون خم می شوند.

اضلاع منحنی سطح کار را افزایش می دهد ، در مقایسه با میز مستطیل با اندازه قابل مقایسه فضای بیشتری برای میز کنفرانس و ظرفیت نشستن بیشتری فراهم می کند .

میزهای کنفرانس Breakout
میزهای Breakout دارای فرم منحنی ، بادام زمینی ، دارای ضلع های مقعر و انتهای گرد برای یک طرح تقریباً به سبک ساعت شنی هستند.

تولید میزهای کنفرانس هلال ماه
میز کنفرانس هلالی شکل دارای یک منحنی به سبک قوسی با انتهای صاف و یک قاب پشتیبانی پنج پایه با پانل حیا جزئی است که دو پایه میز را به هم متصل می کند .

میزهای کنفرانس Flip-Up Top
این طرح منحصر به فرد دارای یک رومیزی لولایی است که به سمت بالا تا پایین تا می شود تا میز را با قابی که با جداول مطابق به صورت تو در تو متناسب است ، صاف کند.

طراحی میزهای کنفرانس تاشو
پایه های میز کنفرانس  در قسمت زیرین میز صاف تا کنید. تا فضای ذخیره سازی بیشتر شود و حمل و نقل آن راحت تر باشد.
این میزهای کنفرانس تاشو برای استفاده پایدار و ایمن ، در اندازه ها و سبک های متنوع ، به صورت ایمن تنظیم می شوند.

میزهای کنفرانس نیم دور
میزهای کنفرانس نیمه گرد برای فضاهای کوچک مناسب است.
جایی که می توان لبه صاف را در مقابل دیوار یا میز کار به صورت صف آرایی قرار داد و از لبه گرد برای نشستن و همکاری راحت استفاده کرد.

شرکت البرز سینما با سابقه 15سال تلاش مستمر، علمی و تخصصی موفق به نوآوری در صنعت چوب و ام دی اف و  با بهره‌گیری از میزهای کنفرانس ام دی اف را به لحاظ دوام، شیک و لوکس بودن و تنوع در طرح و رنگ و سایز به شما هموطن گرامی پیشنهاد می‌نماییم.

تولید میز همایش

انواع میز کنفرانس

اولین خصوصیاتی که در تولید میز کنفرانس باید در نظر گرفته شود .
شرکت البرز سینما برای ملموس بودن این امر. میز کنفرانس را در 3 دسته کلی تقسیم و ارائه می‌دهد:

  • میز کنفرانس با پذیرایی
  • تولید میز کنفرانس بدون پذیرایی
  • میز کنفرانس با طراحی خاص

از آنجایی که تنوع در این نوع میز بسیار بالاست.
شرکت البرز سینما می‌تواند.  با توجه به انعطاف و تبحر در طراحی به تمامی نیازهای مشریان عزیز پاسخی در خور نام خود بدهد.

میز کنفرانس با پذیرایی

همانطور که از نام این مدل مشخص است، میز کنفرانس با پذیرایی دارای ابعاد بیشتر و بزرگتری بوده و برای جلسات طولانی مدت مناسب است.

یکی از دلایل اهمیت استفاده از میز کنفرانس، این است که باید در جلسات مهم اداری از انواع میز کنفرانس استفاده کرد. میدانید که برای جلسات طولانی مدت و به خصوص رسمی افراد نمی توانند برای مدت های طولانی بایستند و اینکار ارزش کاری و کسب و کار شما را پایین خواهد آورد. میزهای کنفرانس با پذیرایی یکی از بهترین انتخاب ها برای جلسات و اتاق کنفرانس می باشد.

کیفیت میز کنفرانس با پذیرایی متریالی که برای تهیه و ساخت میز کنفرانس انتخاب می شوند، باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشند تا دوام و مقاومت میز کنفرانس را تضمین کنند. به همین دلیل فضا گویا در ساخت میزهای کنفرانس از روکش های مصنوعی استفاده می نماید که استحکام بیشتری دارند. ارتفاع میز کنفرانس با پذیرایی باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد. در صورتی که هنگام ساخت، پایه ها بیش از حد بلند طراحی شود، مهمانان زمان نشستن و پذیرایی با مشکل مواجه می شوند.

تولید میز کنفرانس بدون پذیرایی

یکی دیگر از انواع میزهای کنفرانس مورد استفاده در اتاق های کنفرانس، میز کنفرانس بدون پذیرایی هستند. که به دلیل ابعاد کوچک و جمع و جوری که دارند بسیار برای فضاهای اداری و اتاق های کنفرانس کوچک مورد استفاده قرار میگیرند.

میز کنفرانس بدون پذیرایی، دقیقا برعکس میزهای کنفرانس با پذیرایی از قسمتی برای پذیرایی از افراد حاضر در جلسه برخوردار نبوده و از این نوع میز کنفرانس برای جلسات کوتاه مدتی که از افراد کمتری برخوردار است، استفاده می شود.
در حال حاضر میز کنفرانس بدون پذیرایی دارای ابعاد کوچک بوده و برای جلسات کوتاه مدت مناسب است. که می توانید با قیمت مناسب به صورت اینترنتی از شرکت پارس نگاران البرز سینما خریداری کنید.

میزهای کنفرانس بدون پذیرایی دارای ابعاد کوچک بوده و دقیقا برعکس میز کنفرانس با پذیرایی، بدون قسمتی برای پذیرایی از حاضرین در جلسه است. سایز و اندازه ای که برای میز کنفرانس انتخاب می شود، بر اساس طول و عرض اتاق کنفرانس می باشد. بهتر است میز کنفرانس به صورت مستطیل و یا بیضی کشیده باشد.

اگر اتاق کنفرانس مربع باشد. انتخاب این نوع میز کنفرانس کمی سخت تر می شود. با توجه به این موارد و از آن جایی که خود میز کنفرانس پذیرایی به نوعی بخشی از دکوراسیون اتاق جلسات محسوب می شود. کارشناسان با تجربه شرکت البرز سینما این امکان را برای مشتریان فراهم آورده اند. که با حضور خود در دفاتر و شرکت ها، جوانب را بررسی نموده و با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود و البته با توجه به بودجه مشتریان به طراحی و ساخت میز کنفرانس می پردازند.

میز کنفرانس با طراحی خاص

میز کنفرانس با طراحی خاص در تمام ابعاد و اندازه ای یافت می شود. اما این مدل از میزهای کنفرانس را بیشتر در ابعاد بزرگ تولید میکنند و آنهم به دلیل طراحی و مدل های خاصی که دارد می باشد. سایز و اندازه ای که برای میز کنفرانس انتخاب می شود.

بر اساس طول و عرض اتاق کنفرانس می باشد. بهتر است میز کنفرانس به صورت مستطیل و یا بیضی کشیده باشد. اگر اتاق کنفرانس مربع باشد، انتخاب این نوع میز کنفرانس کمی سخت تر می شود. با توجه به این موارد و از آن جایی که خود میز کنفرانس پذیرایی به نوعی بخشی از دکوراسیون اتاق جلسات محسوب می شود.

کارشناسان با تجربه شرکت فضاگویا این امکان را برای مشتریان فراهم آورده اند. که با حضور خود در دفاتر و شرکت ها، جوانب را بررسی نموده و با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود و البته با توجه به بودجه مشتریان به طراحی و ساخت میز کنفرانس می پردازند.