تولید میز کنفرانس

تولید میز کنفرانس، صندلی اداری و همایش، صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی، کانتر و تریبون و غیر ذلک از جمله خدماتی که در شرکت پارس نگاران البرز سینما با بهترین متریال انجام می‌شود.

میز کنفرانس یکی از بخش‌های مهم محیط‌های اداری و شرکت‌ها برای اتاق‌های مذاکره، گفتگو و کنفرانس است که طریقه طراحی و تولید آن‌ها جلوه خوبی به اتاق می‌دهد.

از سوی دیگر تمامی جلسات و حتی قرارداد‌ها در این اتاق برگزار می‌شود. بنابراین بهتر است دکوراسیون این بخش به گونه ای طراحی شود که خسته کننده و بی روح نباشد.

شرکت پارس نگاران البرز سینما برای تولید میز کنفرانس با کیفیت بالا و تنوع زیاد و همچنین در رنگ‌ها و مدل‌های گوناگون امکان ایجاد بهترین طراحی‌ها را فراهم آورده است.

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میزهای کنفرانس شرکت پارس نگاران البرز سینما، در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی موجود می‌باشد که بسته به نیاز شما در محیط مد نظرتان انتخاب و استفاده می‌شود.

کلیه میزهای کنفرانس، امکان وصل کردن عدوات صوت و تصویر را دارا می‌باشند و در اندازه‌های دو نفره، چهار نفره، شش نفره، هشت نفره و همین طور تا تعداد بیشتری بسته به نیاز مشتریان طراحی و ارائه می‌شود.

میز کنفرانسی را می‌توان میزی مناسب توصیف کرد که علاوه بر جنس و طرح، سایز مناسبی داشته باشد.
به طور کلی میزهای کنفرانس را مطابق با اندازه اتاق کنفرانس انتخاب می‌کنند. اکثر میزهای کنفرانس را مستطیلی و یا بیضی شکل می‌سازند. طراحی میز کنفرانس برای اتاق‌های مربع شکل کمی دشوارتر است. به این جهت متخصصین شرکت پارس نگاران البرز سینما به صورت حضوری از دفاتر و شرکت‌ها بازدید می‌کنند و پس از آن برای طراحی و ساخت میز مناسب با محل کار شما را اقدام می‌کنند.

اتاق کنفرانس محلی برای گفتگو و تبادل‌نظر است. اتاق کنفرانس یکی از ملزومات هر اداره و شرکتی است. که قصد همکاری با شرکت‌های دیگر را دارد. همچنین برگزاری جلسه میان کارکنان شرکت نیاز به یک مکان مجزا دارد.

میز کنفرانس با قیمت مناسب

میز کنفرانس برای اتاق کنفرانس می‌باشد و مناسب برای شرکت‌هایی می‌باشد که قصد همکاری با شرکت های دیگر را دارند. همینطور در میان کارکنان جلسه برقرار می‌کنند که اینگونه شرکت ها نیاز به اتاق کنفرانس دارند که طراحی و دکوراسیون داخلی این اتاق تأثیر زیادی در نحوه گفتگو دارد.

قابلیت های یک میز کنفرانس از قبیل: رنگ، کیفیت و مدرن بودن می‌تواند یک ارتباط ساده و در عین حال موثر بین افراد مذاکره کننده ایجاد کند.

سایز و اندازه میز کنفرانس و اصول ارگونومی میز کنفرانس اهمیت زیادی دارد چرا که میز کنفرانس باید به نحوی طراحی شود که تمامی حاضرین در مقابل یکدیگر و بر روی یک میز کنفرانس قرار بگیرند.

آشنایی با میز کنفرانس

میز کنفرانس، میزی است که به منظور مذاکره و گفتگو در اتاق جلسات شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اتاق‌ها یکی از پر اهمیت‌ترین بخش‌ها در فضای کسب و کار بوده و به همین دلیل نوع مبلمان اداری مورد استفاده در آن‌ها بسیار حائز اهمیت می‌باشد. میزهای کنفرانس یکی از اصلی‌ترین تجهیزات مورد استفاده در اتاق‌های مذاکره می‌باشند. بی‌شک توجه به طراحی و ساخت آن ها موجب اثرگذاری بی‌نظیری بر زیبایی و گیرایی فضا و روحیه شرکت کنندگان در جلسات برگزاری می‌گردد.

استفاده از رنگ‌های مناسب، طرح‌های متنوع و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در ساخت میز کنفرانس اداری مناسب زمینه ای را فراهم می سازد. همین‌طور فضای اتاق خشک و بی روح نبوده و صمیمیتی خاص در آن ایجاد گردد. به دلیل وجود طرح های گوناگون در این دسته از میزها، مشتریان به منظور انتخاب میز مناسب و مطابق با سلیقه خود گزینه‌های بیشتری دارند.

میز کنفرانس حرفه ای

چه برای یک کنفرانس داخلی و چه برای یک مقیاس بزرگ بین المللی، مبلمان کنفرانس را در وبسایت ما جستجو کنید. تا مبلمان و لوازم جانبی مناسب برای رویداد خود را بیابید.
مبلمان ما با دقت طراحی شده است تا به چیدمان‌ها اجازه دهیم فضای موجود را به حداکثر برسانند بدون این که راحتی را به خطر بیاندازند.

اغلب، مبلمان برای کنفرانس‌ها به سادگی طراحی شده است تا به راحتی جمع شوند و کیفیت آنها ضعیف است.
ما می‌دانیم که کیفیت و دوام برای مشتریان ما اهمیت دارد بنابراین مبلمان را به گونه‌ای طراحی کردیم که سال‌ها استفاده  می‌شود.

خرید میز کنفرانس و جلسه

بسیاری از افراد برای برگزاری کنفرانس، مجمع، جلسات کاری و دیگر موارد از میز کنفرانس و جلسه استفاده می‌کنند. البته هنگام خرید میز کنفرانس باید توجه داشته باشید که این وسایل در ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

صاحبان ادارات و شرکت‌ها متناسب با تعداد افرادی که باید در جلسات شرکت کنند و ابعاد فضای مورد نظر خود، بهترین مدل را تهیه می‌کنند. ضمن اینکه این نوع از کالاها در طرح‌ها و شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند. از جمله شکل‌های میز کنفرانس باید به دایره‌ای، مستطیل، مربع، لوزی اشاره کنیم. به طوری که افراد دور تا دور آن‌ها می‌نشینند جلسه و کنفرانس مورد نظر را برگزار می‌کنند. به همین دلیل هنگام خرید اینترنتی میز کنفرانس باید شکلی از آن را بخرید که فضای کم‌تری را در محیط شما اشغال کند و در عین حال افراد بیشتری از آن استفاده کنند.

ویژگی های میز کنفرانس

برای تولید میز کنفرانس خوب باید به چند نکته مهم توجه داشت:

 • سبک ها :
  میزهای کنفرانسی به شکل قایق: شکل قایق به یک میز رومی مستطیل شکل خمیده اشاره دارد که انتهای آن صاف می‌مانند اما کناره‌ها به صورت محدب به سمت بیرون خم می‌شوند. اضلاع منحنی سطح کار را افزایش می‌دهد، در مقایسه با میز مستطیل با اندازه قابل مقایسه فضای بیشتری برای میز کنفرانس و ظرفیت نشستن بیشتری فراهم می‌کند.
 • میزهای کنفرانس Breakout :
  میزهای Breakout دارای فرم منحنی، بادام زمینی، دارای ضلع‌های مقعر و انتهای گرد برای یک طرح تقریباً به سبک ساعت شنی هستند.
 • تولید میزهای کنفرانس هلال ماه :
  میز کنفرانس هلالی شکل دارای یک منحنی به سبک قوسی با انتهای صاف و یک قاب پشتیبانی پنج پایه با پانل حیا جزئی است که دو پایه میز را به هم متصل می‌کند .
 • کنفرانس‌های Flip-Up Top :
  این طرح منحصر به فرد دارای یک رومیزی لولایی است که به سمت بالا تا پایین تا می شود تا میز را با قابی که با جداول مطابق به صورت تو در تو متناسب است، صاف کند.
 • طراحی میزهای کنفرانس تاشو :
  پایه های میز کنفرانس در قسمت زیرین میز صاف تا کنید تا فضای ذخیره سازی بیشتر شود و حمل و نقل آن راحت‌تر باشد.
  این میزهای کنفرانس تاشو برای استفاده پایدار و ایمن، در اندازه‌ها و سبک‌های متنوع، به صورت ایمن تنظیم می‌شوند.
 • میزهای کنفرانس نیم دور :
  میزهای کنفرانس نیمه گرد برای فضاهای کوچک مناسب است. جایی که می‌توان لبه صاف را در مقابل دیوار یا میز کار به صورت صف آرایی قرار داد و از لبه گرد برای نشستن و همکاری راحت استفاده کرد.

انواع میز کنفرانس

شرکت پارس نگاران البرز سینما با سابقه ۱۵ سال تلاش مستمر، علمی و تخصصی موفق به نوآوری در صنعت چوب و ام دی اف و با بهره‌گیری از میزهای کنفرانس ام دی اف را به لحاظ دوام، شیک و لوکس بودن و تنوع در طرح و رنگ و سایز به شما هموطن گرامی پیشنهاد می‌نماییم.

اولین خصوصیاتی که در تولید میز کنفرانس شرکت پارس نگاران البرز سینما باید در نظر بگیرد را به ۳ دسته کلی تقسیم و شرح می‌دهیم:

 • میز کنفرانس با پذیرایی
 • تولید میز کنفرانس بدون پذیرایی
 • میز کنفرانس با طراحی خاص

از آنجایی که تنوع در این نوع میز بسیار بالاست شرکت پارس نگاران البرز سینما می‌تواند با توجه به انعطاف و تبحر در طراحی به تمامی نیازهای مشتریان عزیز پاسخی در خور نام خود بدهد.

۱. میز کنفرانس با پذیرایی

همانطور که از نام این مدل مشخص است، میز کنفرانس با پذیرایی دارای ابعاد بیشتر و بزرگتری بوده و برای جلسات طولانی مدت مناسب است.

یکی از دلایل اهمیت استفاده از میز کنفرانس، این است که باید در جلسات مهم اداری از میز کنفرانس استفاده کرد. می‌دانید که برای جلسات طولانی مدت و به خصوص رسمی افراد نمی‌توانند برای مدت طولانی بایستند و اینکار ارزش کاری و کسب و کار شما را پایین خواهد آورد. میزهای کنفرانس با پذیرایی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای جلسات و اتاق کنفرانس می‌باشد.

کیفیت میز کنفرانس با پذیرایی متریالی که برای تهیه و ساخت میز کنفرانس انتخاب می شوند، باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشند تا دوام و مقاومت میز کنفرانس را تضمین کنند. بدین منظور برای ساخت میزهای کنفرانس از روکش‌های مصنوعی استفاده می‌نماید که استحکام بیشتری دارند. ارتفاع میز کنفرانس با پذیرایی باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد. در صورتی که هنگام ساخت، پایه ها بیش از حد بلند طراحی شود، مهمانان زمان نشستن و پذیرایی با مشکل مواجه می‌شوند.

۲. تولید میز کنفرانس بدون پذیرای‌

یکی دیگر از انواع میزهای کنفرانس مورد استفاده در اتاق‌های کنفرانس، میز کنفرانس بدون پذیرایی است که به دلیل ابعاد کوچک و جمع و جوری که دارند بسیار برای فضاهای اداری و اتاق های کنفرانس کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

میز کنفرانس بدون پذیرایی، دقیقا برعکس میزهای کنفرانس با پذیرایی از قسمتی برای پذیرایی از افراد حاضر در جلسه برخوردار نبوده و از این نوع میز کنفرانس برای جلسات کوتاه مدتی که از افراد کمتری برخوردار است، استفاده می‌شود.
در حال حاضر میز کنفرانس بدون پذیرایی دارای ابعاد کوچک بوده و برای جلسات کوتاه مدت مناسب است. شما می‌توانید با قیمت مناسب به صورت اینترنتی از شرکت پارس نگاران البرز سینما خریداری کنید.

میزهای کنفرانس بدون پذیرایی دارای ابعاد کوچک بوده و دقیقا برعکس میز کنفرانس با پذیرایی، بدون قسمتی برای پذیرایی از حاضرین در جلسه است. سایز و اندازه‌ای که برای میز کنفرانس انتخاب می‌شود، بر اساس طول و عرض اتاق کنفرانس می‌باشد بهتر است میز کنفرانس به صورت مستطیل و یا بیضی کشیده باشد.

اگر اتاق کنفرانس مربع باشد انتخاب نوع میز کنفرانس کمی سخت‌تر می‌شود. با توجه به این موارد و از آن جایی که خود میز کنفرانس پذیرایی به نوعی بخشی از دکوراسیون اتاق جلسات محسوب می‌شود کارشناسان با تجربه شرکت البرز سینما این امکان را برای مشتریان فراهم آورده‌اند. با حضور خود در دفاتر و شرکت ها، جوانب را بررسی نموده و با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود و البته با توجه به بودجه مشتریان به طراحی و ساخت میز کنفرانس می‌پردازند.

۳. میز کنفرانس با طراحی خاص

میز کنفرانس با طراحی خاص در تمام ابعاد و اندازه‌ یافت می شود. اما این مدل از میزهای کنفرانس را بیشتر در ابعاد بزرگ تولید می‌کنند و آن هم به دلیل طراحی و مدل‌های خاصی که دارد می‌باشد.

تولید میز همایش