تولید میز کنفرانس

تولید میز کنفرانس در البرز سینما با بهره گیری از چوب با کیفیت و قیمت مناسب انجام میپذیرد.

لوگو البرز سینما

۳۴۷۱۵۰۹۵ ۰۲۶| ۳۶۱۸۲۳۶ ۰۹۱۹ | ۸۲۲۳۰۹۷ ۰۹۳۷

میز کنفرانس یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر محیط‌ اداری و شرکت‌ها برای اتاق‌های مذاکره، گفتگو و کنفرانس است.

طریقه طراحی خاص و تولید میز کنفرانس جلوه خوبی به اتاق می‌دهد.

از سوی دیگر تمامی جلسات و حتی قرارداد‌ها در این اتاق برگزار می‌شود.

بنابراین بهتر است دکوراسیون این بخش به گونه ای طراحی شود که خسته کننده و بی روح نباشد.

شرکت پارس نگاران البرز سینما برای تولید میز کنفرانس با کیفیت بالا و تنوع زیاد و همچنین در رنگ‌ها و مدل‌های گوناگون امکان ایجاد بهترین طراحی‌ها را فراهم آورده است.

تولید میز کنفرانس

میز کنفرانس

تولید میز کنفرانس شرکت پارس نگاران البرز سینما، در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتیانجام می‌شود. که بسته به نیاز شما در محیط مد نظرتان انتخاب و استفاده می‌شود.

کلیه میزهای کنفرانس، امکان متصل شدن به عدوات صوت و تصویر را دارا می‌باشند.

تولید میز کنفرانس به لحاظ سایز در اندازه‌های دو نفره، چهار نفره، شش نفره، هشت نفره و حتی تا تعداد بیشتری بسته به نیاز مشتریان طراحی و ارائه می‌شود.

میز کنفرانسی را می‌توان میزی مناسب توصیف کرد که علاوه بر جنس و طرح، سایز مناسبی داشته باشد.

قابلیت های یک میز کنفرانس از قبیل: رنگ، کیفیت و مدرن بودن می‌تواند یک ارتباط ساده و در عین حال موثر بین افراد مذاکره کننده ایجاد کند.

سایز و اندازه میز کنفرانس و اصول ارگونومی میز کنفرانس اهمیت زیادی دارد. زیرا میز کنفرانس باید به نحوی طراحی شود که تمامی حاضرین در مقابل یکدیگر و بر روی یک میز کنفرانس قرار بگیرند.

به طور کلی میزهای کنفرانس را مطابق با اندازه اتاق کنفرانس انتخاب می‌کنند.

اکثر میزهای کنفرانس را مستطیلی و یا بیضی شکل می‌سازند.

طراحی میز کنفرانس برای اتاق‌های مربع شکل کمی دشوارتر است.

به این جهت متخصصین شرکت پارس نگاران البرز سینما به صورت حضوری از دفاتر و شرکت‌ها بازدید می‌کنند و پس از آن برای طراحی و ساخت میز مناسب با محل کار شما را اقدام می‌کنند.

تولید میز کنفرانس

طراحی میز کنفرانس

میز کنفرانس‌ها در اندازه‌ها و طرح‌های مختلفی طراحی می‌شوند. طراحی صحیح میز کنفرانس باید به شرایط جسمانی و ارتباطی مشارکت‌کنندگان در کنفرانس پاسخ دهد.

در ادامه، برخی از عواملی که در طراحی میز کنفرانس مهم هستند را بررسی می‌کنیم:

1. ابعاد و شکل:

میز کنفرانس باید اندازه‌ی کافی داشته باشد تا تمامی ابزارها و مدارک لازم بر روی آن قرار بگیرند.

در طراحی تولید میز کنفرانس شکل میز نیز باید به گونه‌ای باشد که شرکت کنندگان بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

میز‌های مستطیلی، میز‌های گرد و میز‌های بیضی شکل انتخاب‌های معمول برای میز کنفرانس هستند.

2. جنس مواد:

در تولید میز کنفرانس می‌تواند از مواد مختلفی مانند چوب، فلز یا شیشه استفاده شود.

انتخاب جنس مواد در طراحی میز کنفرانس باید با توجه به ظاهر، مقاومت و استحکام میز صورت گیرد. همچنین، میزهایی که از مواد قابل بازیافت تولید شده‌اند، می‌توانند به استدلال‌های محیط زیستی کمک کنند.

3. رنگ و ظاهر:

رنگ و ظاهر میز کنفرانس نیز در تعیین جلوه‌ی کلی اتاق کنفرانس تأثیرگذار است.

انتخاب رنگ و طرحی که با سبک دکوراسیون اتاق سازگاری داشته باشد. و محیطی مناسب و متناسب برای کار ارائه دهندگان و شرکت‌کنندگان فراهم کند، ضروری است.

میز کنفرانس و جلسه

میز کنفرانس و جلسه یکی از اجزای اصلی در هر فضای کنفرانس یا جلسات حرفه‌ای است. این نوع میزها با هدف فراهم کردن یک محیط کاری مناسب و ارتباطی آسان بین شرکت کنندگان در جلسات و کنفرانس‌ها طراحی می‌شوند. در این مقاله، به طراحی، ویژگی‌ها و استفاده‌های میز کنفرانس می‌پردازیم.

میز کنفرانس می‌تواند براساس ویژگی‌های مختلفی برخوردار باشد که به کاربران در جلسات و کنفرانس‌ها کمک می‌کند. در زیر به برخی از ویژگی‌های مهم  تولید میز کنفرانس اشاره می‌کنیم:

1. سیستم مدیریت کابل:

میز کنفرانس می‌تواند دارای سیستمی برای مدیریت کابل‌ها باشد. این سیستم شامل راه‌هایی برای مخفی کردن و مرتب‌سازی کابل‌های برق، شبکه و صوتی است. این ویژگی به کمک ظاهری تمیزتر و منظم‌تر برای میز کمک می‌کند و از تداخل کابل‌ها با فضای کاری جلوگیری می‌کند.

2. فضای توسعه‌پذیر:

برخی از میزهای کنفرانس دارای فضاهای توسعه‌پذیر هستند که به کاربران امکان می‌دهد ابزارها و تجهیزات مورد نیاز خود را قرار دهند. این فضاها می‌توانند شامل قفسه‌ها، کشوها، جعبه‌های کابل و سایر قطعات مرتبط باشند. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد فضای کاری خود را سفارشی سازی کرده و به نیازهای خود بپاسخند.

3. سیستم‌های صوتی و تصویری:

برخی میزهای کنفرانس دارای سیستم‌های صوتی و تصویری هستند که ارتباط صوتی و تصویری را بین شرکت‌کنندگان فراهم می‌کنند. این سیستم‌ها می‌توانند شامل بلندگوها، میکروفون‌ها، دوربین‌ها و صفحات نمایش باشند. این ویژگی‌ها به کاربران امکان می‌دهند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و به طور همزمان صحبت کنند و محتوا را به اشتراک بگذارند.

4. امکانات مرتبط با فناوری:

برخی میزهای کنفرانس دارای امکانات مرتبط با فناوری هستند که به کاربران در ارتباط و همکاری کمک می‌کنند. این امکانات می‌توانند شامل بخش‌های مورد نیاز برای نصب دستگاه‌های تلفن همراه، لپ‌تاپ‌ها یا تبلت‌ها، پورت‌های USB و شاحک بی‌سیم باشند.

مطالعه بیشتر: صندلی آمفی تئاتر

تولید میز کنفرانس

انواع میز کنفرانس

به لحاظی دیگر انواع میز کنفرانس به ۳ دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 • میز کنفرانس با پذیرایی
 • تولید میز کنفرانس بدون پذیرایی
 • میز کنفرانس با طراحی خاص

۱. میز کنفرانس با پذیرایی

همانطور که از نام این مدل مشخص است، میز کنفرانس با پذیرایی دارای ابعاد بیشتر و بزرگتری بوده و برای جلسات طولانی مدت مناسب است.

یکی از دلایل اهمیت استفاده از میز کنفرانس، این است که باید در جلسات مهم اداری از میز کنفرانس استفاده کرد.

 برای جلسات طولانی مدت و به خصوص رسمی افراد نمی‌توانند برای مدت طولانی بایستند و اینکار ارزش کاری و کسب و کار شما را پایین خواهد آورد.

میزهای کنفرانس با پذیرایی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای جلسات و اتاق کنفرانس می‌باشد.

کیفیت میز کنفرانس با پذیرایی متریالی که برای تهیه و ساخت میز کنفرانس انتخاب می‌شوند، باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشند تا دوام و مقاومت میز کنفرانس را تضمین کنند.

بدین منظور برای ساخت میزهای کنفرانس از روکش‌های مصنوعی استفاده می‌نماید که استحکام بیشتری دارند. ارتفاع میز کنفرانس با پذیرایی باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد. در صورتی که هنگام ساخت، پایه ها بیش از حد بلند طراحی شود، مهمانان زمان نشستن و پذیرایی با مشکل مواجه می‌شوند.

۲. تولید میز کنفرانس بدون پذیرای‌

یکی دیگر از انواع میزهای کنفرانس مورد استفاده در اتاق‌های کنفرانس، میز کنفرانس بدون پذیرایی است که به دلیل ابعاد کوچک و جمع و جوری که دارند بسیار برای فضاهای اداری و اتاق های کنفرانس کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

میز کنفرانس بدون پذیرایی، دقیقا برعکس میزهای کنفرانس با پذیرایی از قسمتی برای پذیرایی از افراد حاضر در جلسه برخوردار نبوده و از این نوع میز کنفرانس برای جلسات کوتاه مدتی که از افراد کمتری برخوردار است، استفاده می‌شود.
در حال حاضر میز کنفرانس بدون پذیرایی دارای ابعاد کوچک بوده و برای جلسات کوتاه مدت مناسب است.

میزهای کنفرانس بدون پذیرایی دارای ابعاد کوچک بوده و دقیقا برعکس میز کنفرانس با پذیرایی، بدون قسمتی برای پذیرایی از حاضرین در جلسه است. سایز و اندازه‌ای که برای میز کنفرانس انتخاب می‌شود، بر اساس طول و عرض اتاق کنفرانس می‌باشد بهتر است میز کنفرانس به صورت مستطیل و یا بیضی کشیده باشد.

اگر اتاق کنفرانس مربع باشد انتخاب نوع میز کنفرانس کمی سخت‌تر می‌شود. با توجه به این موارد و از آن جایی که خود میز کنفرانس پذیرایی به نوعی بخشی از دکوراسیون اتاق جلسات محسوب می‌شود کارشناسان با تجربه شرکت البرز سینما این امکان را برای مشتریان فراهم آورده‌اند. با حضور خود در دفاتر و شرکت ها، جوانب را بررسی نموده و با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود و البته با توجه به بودجه مشتریان به طراحی و ساخت میز کنفرانس می‌پردازند.

۳. میز کنفرانس با طراحی خاص

میز کنفرانس با طراحی خاص در تمام ابعاد و اندازه‌ یافت می شود. اما این مدل از میزهای کنفرانس را بیشتر در ابعاد بزرگ تولید می‌کنند و آن هم به دلیل طراحی و مدل‌های خاصی که دارد می‌باشد.

تولید میز کنفرانس

آشنایی با میز کنفرانس

میز کنفرانس، میزی است که به منظور مذاکره و گفتگو در اتاق جلسات شرکت‌ها و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این اتاق‌ها یکی از پر اهمیت‌ترین بخش‌ها در فضای کسب و کار بوده و به همین دلیل نوع مبلمان اداری مورد استفاده در آن‌ها نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

میزهای کنفرانس یکی از اصلی‌ترین تجهیزات مورد استفاده در اتاق‌های مذاکره می‌باشند.

بی‌شک توجه به طراحی و ساخت آن ها موجب اثرگذاری بی‌نظیری بر زیبایی و گیرایی فضا و روحیه شرکت کنندگان در جلسات برگزاری می‌گردد.

استفاده از رنگ‌های مناسب، طرح‌های متنوع و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در ساخت میز کنفرانس اداری مناسب زمینه ای را فراهم می سازد.

همین‌طور فضای اتاق خشک و بی روح نبوده و صمیمیتی خاص در آن ایجاد گردد. به دلیل وجود طرح های گوناگون در این دسته از میزها، مشتریان به منظور انتخاب میز مناسب و مطابق با سلیقه خود گزینه‌های بیشتری دارند.

میز کنفرانس حرفه ای

چه برای یک کنفرانس داخلی و چه برای یک مقیاس بزرگ بین المللی، میز کنفرانس حرفه ای را از فروشگاه ما می‌توانید تهیه کنید.
میز کنفرانس حرفه ای طراحی شده در البرز سینما با دقت طراحی شده است.

میز کنفرانس حرفه ای به شما اجازه می‌دهد بهینه ترین فضا سازی را داشته باشید.

ما می‌دانیم که کیفیت و دوام برای مشتریان ما اهمیت دارد بنابراین میز کنفرانس حرفه ای را به گونه‌ای طراحی کردیم که سال‌ها استفاده  می‌شود.

تولید میز کنفرانس

خرید میز کنفرانس و جلسه

بسیاری از افراد برای برگزاری کنفرانس، مجمع، جلسات کاری و دیگر موارد از میز کنفرانس و جلسه استفاده می‌کنند. البته هنگام خرید میز کنفرانس باید توجه داشته باشید که این وسایل در ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

صاحبان ادارات و شرکت‌ها متناسب با تعداد افرادی که باید در جلسات شرکت کنند و ابعاد فضای مورد نظر خود، بهترین مدل را تهیه می‌کنند.

ضمن اینکه این نوع از کالاها در طرح‌ها و شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند. از جمله شکل‌های میز کنفرانس باید به دایره‌ای، مستطیل، مربع، لوزی اشاره کنیم.

به طوری که افراد دور تا دور آن‌ها می‌نشینند جلسه و کنفرانس مورد نظر را برگزار می‌کنند. به همین دلیل هنگام خرید اینترنتی میز کنفرانس باید شکلی از آن را بخرید که فضای کم‌تری را در محیط شما اشغال کند و در عین حال افراد بیشتری از آن استفاده کنند.

میز کنفرانس با قیمت مناسب

میز کنفرانس با قیمت مناسب مورد نیاز برای هر شرکت و مکان اداری می‌باشد.

از مدرسه گرفته تا بیمارستان و اداره و کارخانه نیازمند میز کنفرانس هستند.

اتاق کنفرانس برای شرکت‌هایی که قصد همکاری با شرکت های دیگر را دارند یا حتی صرفا برای کارکنان داخلی خودشان جلسه برقرار می‌کنند لازم است.

 اینگونه شرکت ها نیاز به اتاق کنفرانس دارند که طراحی و دکوراسیون داخلی این اتاق تأثیر زیادی در نحوه گفتگو دارد.

تولید میز کنفراسویژگی میز کنفرانس خوب

برای خرید میز کنفرانس خوب باید به چند نکته مهم در خصوص ویژگی میز کنفرانس خوب  توجه داشت:

سبک ها :

 • میزهای کنفرانسی به شکل قایق: شکل قایق به یک میز رومی مستطیل شکل خمیده اشاره دارد که انتهای آن صاف می‌مانند اما کناره‌ها به صورت محدب به سمت بیرون خم می‌شوند. اضلاع منحنی سطح کار را افزایش می‌دهد، در مقایسه با میز مستطیل با اندازه قابل مقایسه فضای بیشتری برای میز کنفرانس و ظرفیت نشستن بیشتری فراهم می‌کند.
 • میزهای کنفرانس Breakout :
  میزهای Breakout دارای فرم منحنی، بادام زمینی، دارای ضلع‌های مقعر و انتهای گرد برای یک طرح تقریباً به سبک ساعت شنی هستند.
 • تولید میزهای کنفرانس هلال ماه :
  میز کنفرانس هلالی شکل دارای یک منحنی به سبک قوسی با انتهای صاف و یک قاب پشتیبانی پنج پایه با پانل حیا جزئی است که دو پایه میز را به هم متصل می‌کند .
 • کنفرانس‌های Flip-Up Top :
  این طرح منحصر به فرد دارای یک رومیزی لولایی است که به سمت بالا تا پایین تا می شود تا میز را با قابی که با جداول مطابق به صورت تو در تو متناسب است، صاف کند.
 • طراحی میزهای کنفرانس تاشو :
  پایه های میز کنفرانس در قسمت زیرین میز صاف تا کنید تا فضای ذخیره سازی بیشتر شود و حمل و نقل آن راحت‌تر باشد.
  این میزهای کنفرانس تاشو برای استفاده پایدار و ایمن، در اندازه‌ها و سبک‌های متنوع، به صورت ایمن تنظیم می‌شوند.
 • میزهای کنفرانس نیم دور :
  میزهای کنفرانس نیمه گرد برای فضاهای کوچک مناسب است. جایی که می‌توان لبه صاف را در مقابل دیوار یا میز کار به صورت صف آرایی قرار داد و از لبه گرد برای نشستن و همکاری راحت استفاده کرد.

اندازه و مدل‌‌های میز کنفرانس

میز کنفرانس اداری مناسب به نوعی زمین بازی شرکت و سازمان با رقبا، شرکا و مشتریان است. در اتاق کنفرانس و پشت میز کنفرانس آن‌ها با یکدیگر گفت و گو می‌کنند و تصمیمات مهمی خواهند گرفت.

محیط اتاق کنفرانس که بیشتر از همه از میز کنفرانس مناسب و صندلی اداری آن تاثیر می‌پذیرد می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا به تعامل با یکدیگر بپردازند. فضای حرفه‌ای موجود در اتاق کنفرانس، طراحی جذاب و متناسب با نیاز، میز کنفرانس مناسب، صندلی اداری مورد استفاده هر کدام به نوعی نمایان‌گر اصالت، هدف و قدرت نام تجاری هستند.

تولید میز کنفرانس ارزان قیمت

اگر جزء افرادی هستید که دائما دکوراسیون خود را تغییر می‌دهید. می‌توانید به جای خرید میز و مبلمان گران قیمت محصولاتی مرغوب با قیمت پایین تری تهیه نمایید.
لزوما قیمت کم برای محصولات به معنای بی کیفیت بودن کار نیست بلکه محصولی می‌تواند از درجه کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد و با قیمت متناسب و معقول تولید شود.
هر چند که با افزایش درجه کیفیت مواد اولیه به دنبال آن افزایش قیمت نیز داریم. مواردی مانند ظرافت کاری‌ها، اندازه، جنس پارچه و چوب بر روی قیمت تاثیرگذار هستند که می‌توانید برای خرید میز ارزان قیمت، میزهای ساده را با قیمت کمتر انتخاب کنید.

انتخاب میز کنفرانس اداری مناسب

فروش میز کارمندی

میز کارمندی یکی از پربازدیدترین دسته‌ بندی‌های میزهای اداری است. بیشتر تعداد کارکنان هر مجموعه‌ای را کارمندان تشکیل می‌دهند. و به عبارتی کارمندان بازوی مهم در هر سازمانی محسوب می‌شوند. از آنجایی که کارمندان بیشتر زمان کاری خود را پشت میز می‌گذرانند. انتخاب میز برای این گروه از اهمیت بیشتری نیز برخوردار است.
میزهای کارمندی ایستا با طراحی‌های منحصر به فرد و همچین استفاده از حداقل فضا، حداکثر استفاده را برای کاربران مهیا کرده است. میزهای کارمندی معمولا میزهای ساده با یک یا چند کشو هستند. این میزها به دلیل فضای کمی که اشغال می‌کنند برای کسانی که قصد دارند میز تحریر ساده یا میز برای خانه خریداری کنند نیز مناسب است.

شرکت پارس نگاران البرز سینما تولید انواع میز و صندلی اداری با بهترین کیفیت و مرغوب ترین متریال به بازار عرضه می‌نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما در تماس باشید.

آدرس ما واقع در کرج، کمالشهر، میدان شهید بهشتی، بلوار شهرداری، ساختمان بوستان، طبقه ۲، واحد ۱۲

شماره‌های تماس ما: ۳۴۷۱۵۰۹۵ ۰۲۶ | ۵۶۸۹۵۷۰ ۰۲۶ | ۳۶۱۸۲۳۶ ۰۹۱۹ | ۸۲۲۳۰۹۷ ۰۹۳۷