تولید میز کنفرانس

میز کنفرانس یکی از بخش‌های مهم محیط ‌های اداری و شرکت‌ها برای اتاق‌های مذاکره ، گفتگو و کنفرانس است. که طریقه طراحی و تولید آن‌ها جلوه خوبی به اتاق می دهد .

از سوی دیگر تمامی جلسات و حتی قراردادها در این اتاق برگزار می‌شود. بنابراین بهتر است دکوراسیون این بخش را به گونه ای طراحی کرد که خسته کننده و بی روح نباشد .

تولید میز کنفرانس با کیفیت بالا و تنوع زیاد و همچنین در رنگ ها و مدلهای گوناگون امکان ایجاد بهترین طراحی ها را فراهم آورده است .

میزهای کنفرانس شرکت البرز سینما ، در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی موجود می‌باشد. که بسته به نیاز شما در محیط مد نظرتان  انتخاب و استفاده می‌شود.

کلیه میزهای کنفرانس ، امکان وصل کردن عدوات صوت و تصویر را دارا می‌باشند. و در اندازه های دو نفره ، چهار نفره ، شش نفره ، هشت نفره و همین طور تا تعداد بیشتری بسته به نیاز مشتریان طراحی و ارائه می‌شود.

میز کنفرانسی را می‌توان میزی مناسب توصیف کرد که علاوه بر جنس و طرح، سایز مناسبی داشته باشد.
به طور کلی میزهای کنفرانس را مطابق با اندازه اتاق کنفرانس انتخاب می‌کنند. اکثر میزهای کنفرانس را مستطیلی و یا بیضی شکل می‌سازند.طراحی میز کنفرانس برای اتاقهای مربع شکل کمی دشوارتر است. به این جهت متخصصین پارس نگاران البرز سینما به صورت حضوری از دفاتر و شرکتها بازدید می‌کنند و پس از آن برای طراحی و ساخت میز مناسب با محل کار شما را اقدام می‌کنند.

میز کنفرانس حرفه ای

چه برای یک کنفرانس داخلی و چه برای یک مقیاس بزرگ بین المللی، مبلمان کنفرانس را در وبسایت ما جستجو کنید تا مبلمان و لوازم جانبی مناسب برای رویداد خود را بیابید.
مبلمان ما با دقت طراحی شده است تا به چیدمان ها اجازه دهیم فضای موجود را به حداکثر برسانند ، بدون این که راحتی را به خطر بیاندازند.

اغلب ، مبلمان برای کنفرانس ها به سادگی طراحی شده است تا به راحتی جمع شوند و کیفیت آنها ضعیف است.
ما می‌دانیم که کیفیت و دوام برای مشتریان ما اهمیت دارد ، بنابراین مبلمان را طراحی کردیم که سالها استفاده  می‌شود .

تولید میز کنفرانس

تولید میز کنفرانس

ویژگی های میز کنفرانس

برای تولید میز کنفرانس خوب باید به چند نکته مهم توجه داشت:

سبک ها
میزهای کنفرانسی به شکل قایق
شکل قایق به یک میز رومی مستطیل شکل خمیده اشاره دارد که انتهای آن صاف می مانند اما کناره ها به صورت محدب به سمت بیرون خم می شوند.

اضلاع منحنی سطح کار را افزایش می دهد ، در مقایسه با میز مستطیل با اندازه قابل مقایسه فضای بیشتری برای میز کنفرانس و ظرفیت نشستن بیشتری فراهم می کند .

میزهای کنفرانس Breakout
میزهای Breakout دارای فرم منحنی ، بادام زمینی ، دارای ضلع های مقعر و انتهای گرد برای یک طرح تقریباً به سبک ساعت شنی هستند.

میزهای کنفرانس هلال ماه
میز کنفرانس هلالی شکل دارای یک منحنی به سبک قوسی با انتهای صاف و یک قاب پشتیبانی پنج پایه با پانل حیا جزئی است که دو پایه میز را به هم متصل می کند .

میزهای کنفرانس Flip-Up Top
این طرح منحصر به فرد دارای یک رومیزی لولایی است که به سمت بالا تا پایین تا می شود تا میز را با قابی که با جداول مطابق به صورت تو در تو متناسب است ، صاف کند.

میزهای کنفرانس تاشو
پایه های میز کنفرانس  در قسمت زیرین میز صاف تا کنید تا فضای ذخیره سازی بیشتر شود و حمل و نقل آن راحت تر باشد .
این میزهای کنفرانس تاشو برای استفاده پایدار و ایمن ، در اندازه ها و سبک های متنوع ، به صورت ایمن تنظیم می شوند.

میزهای کنفرانس نیم دور
میزهای کنفرانس نیمه گرد برای فضاهای کوچک مناسب است .
جایی که می توان لبه صاف را در مقابل دیوار یا میز کار به صورت صف آرایی قرار داد و از لبه گرد برای نشستن و همکاری راحت استفاده کرد.

شرکت البرز سینما با سابقه 15سال تلاش مستمر، علمی و تخصصی موفق به نوآوری در صنعت چوب و ام دی اف و  با بهره‌گیری از میزهای کنفرانس ام دی اف را به لحاظ دوام، شیک و لوکس بودن و تنوع در طرح و رنگ و سایز به شما هموطن گرامی پیشنهاد می‌نماییم.

انواع میز کنفرانس

اولین خصوصیاتی که در تولید میز کنفرانس باید در نظر گرفته شود .
شرکت البرز سینما برای ملموس بودن این امر. میز کنفرانس را در 3 دسته کلی تقسیم و ارائه می‌دهد:

  • میز کنفرانس با پذیرایی
  • میز کنفرانس بدون پذیرایی
  • میز کنفرانس با طراحی خاص

از آنجایی که تنوع در این نوع میز بسیار بالاست.
شرکت البرز سینما می‌تواند.  با توجه به انعطاف و تبحر در طراحی به تمامی نیازهای مشریان عزیز پاسخی در خور نام خود بدهد .