پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتشین بندی اداری یکی از انواع جداکننده‌های کاذب و موقتی در فضاهای اداری است.
از پارتشین بندی برای منظم سازی، زیباسازی، بهینه‌سازی و ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی استفاده می‌شود.
این کار در جهت فراهم نمودن محیطی آرام و دور از سر و صدا و دیگر عوامل برهم زننده تمرکز کارکنان و بهبود بازدهی آنان انجام می‌شود.
پارتیشن اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد.

پارتشین بندی اداری

ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل (بدون آسیب رساندن به کف اصلی فضا) و جابجایی آن و در صورت لزوم اصلاح متراژ می‌باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی و اجرای دکوراسیون  در پارتیشن بندی مناسب کمکتان میکند.

این یک صفحه برای ایجاد اطلاعات بیشتر برای بهبود روند خرید شما است. برای خرید مستقیم لطفا به بخش محصولات مراجعه کنید.

همچنین با شماره زیر تماس حاصل فرمایید تا در تماس اول از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

۳۴۷۱۷۴۹۷ ۰۲۶

۳۴۷۱۵۵۶۴ ۰۲۶

۳۴۷۱۵۰۹۵ ۰۲۶

پارتیشن اداری

انواع پارتشین بندی اداری به صورت پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با متریال مختلفی چون پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن ام دی اف تولید می شوند. به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن قیمت پارتیشن اداری متفاوت و متنوع است. ولی نصب پارتیشن به خصوص انواع پارتیشن شیشه ای می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد.

اگر به دنبال پارتیشن بندی و پارتیشن اداری ارزان هستید و در صدد یافتن ارزانترین پارتیشن برای محل کار یا منزل خود هستید باید به سمت خرید پارتیشن اداری دست دوم برای شرکت خود بروید. پارتیشن دست دوم به دلیل اینکه با متراژ مشخصی برای مکان مشخصی تهیه شده شاید انتخاب صحیحی نباشد. به همین دلیل در اجرای پارتیشنی که برای فضای مورد نظر شما ساخته نشده با مشکل مواجه خواهید شد.

پارتیشن اداری

کاربرد پارتیشن اداری

کاربرد اصلی پارتشین بندی های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است.
در این صورت می توان براحتی و در کمترین زمان ممکن ساختمان را باب میل خود تقسیم بندی نمود.
داشتن اتاق مجزا برای هر یک از کارکنان می تواند به بالا بردن راندمان کاری شرکت کمک کند.
با ایجاد اتاقهای مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و … تلاش بیشتری می کنند.
از سوی دیگر با تفکیک اتاقها از یکدیگر، کارکنان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را بر عهده می گیرند.
اتمام کار نیز مطابق با اهداف شرکت خواهد بود. با استفاده از پارتیشن های اداری می توان ساختمان اداری را به صورت شناور و دلخواه خود تقسیم بندی کرد.
پارتیشن های اداری این روزها به عنوان یک ابزار جدا کننده در فضاهای اداری و سازمانی استفاده می شوند که در بخش‌های مختلف سازمان ها و شرکت ها می توان از آنها استفاده کرد.
علاوه بر جداسازی فضا از این نوع پارتیشن ها برای طراحی و دکوراسیون محیط های اداری نیز استفاده می کنند.
پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دسته دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.
فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام میشود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن دست دوم هم شاید به نسبت کارایی که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد.

بیشتر بخوانید: طراحی و اجرای سیستم‌های نورپردازی

شما برای تهیه پارتیشن های نو با توجه به نیاز خود و اطلاع از قیمت پارتیشن منزل و قیمت پارتیشن چوبی باید با متخصصان این حرفه در ارتباط باشید.
در رابطه با کاربردهای پارتیشن های اداری در فضاهای مختلف می‌توان به سه مورد مهم اشاره کرد که در بخش‌های بعدی به هر کدام از آنها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

پارتیشن‌های اداری علاوه بر اینکه جهت جداسازی فضاهای مختلف و ایجاد اتاقک‌های پارتیشنی مورد استفاده قرار می گیرند. از یک کاربرد مهم دیگر نیز برخوردارند و آن پنهان سازی معایب ساختمانهای اداری، شرکتها و سازمانها می باشد.
در برخی از سازمانها شما دیوارهای کج و یا ستون های اضافی را مشاهده می‌کنید که علاوه بر اینکه در دکوراسیون این گونه از محیط ها تاثیر نامناسبی دارند مانع از ایجاد اتاقک های مورد نیاز در فضا خواهند شد.
با استفاده از پارتیشن های اداری می توانید ستون ها را مخفی کرده و عیوب دیوارها را از دید پنهان نمایید.

مزایای پارتیشن های اداری

در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است.
همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست.
ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند.
به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.
کاربردی ترین پارتیشن ها
پارتیشن ها در انواع مختلفی مانند پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن با شیشه سکوریت، پارتیشن MDF، پارتیشن بلوک شیشه ای، پارتیشن متحرک، پارتیشن شیشه ، پارتیشن ریلی و… تولید و به بازار عرضه شده اند.
اما پر کاربردترین آنها شامل موارد زیر است:
• پارتیشن متحرک.
• پارتیشن شیشه ای.
• پارتیشن دوجداره ام دی اف.
با توجه به توضیحاتی که در رابطه با پارتشین بندی اداری و تنوع پارتیشن داده شد می توانید بهترین کیفیت پارتیشن های دوجداره و تک جداره را از شرکت پارس نگاران البرز سینما بخواهید و برای اطلاع از قیمت پارتیشن اداری با شرکت البرز سینما تماس بگیرید.

تولید کانتر و تریبونتولید انواع صندلیتولید میز کنفرانس – تجهیز سالن آمفی تئاتر – صندلی آمفی تئاتر – صندلی اداری و همایش – صندلی سینمایی – صندلی اداری – تجهیز سالن همایش – تجهیز سالن سینمایی – تجهیز سالن کنفرانس

البرز سینما
البرز سینما
البرز سینما
البرز سینما
البرز سینما
البرز سینما

البرز سینما را دنبال کنید.